14500خانوار دارای 2 معلول در کشور شناسایی شده است

زنجان - ایرنا - مدیر عامل مجمع خیران مسکن ساز کشور گفت: 14 هزار و 500 خانواده دارای 2 معلول در کشور شناسایی شده و از برنامه های نوین بنیاد مسکن، تامین سرپناه برای این خانواده ها است.

به گزارش ایرنا، کیومرث سلگی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران زنجان اظهار کرد: بخش مردمی بنیاد مسکن در همه مراکز استان ها و حدود 120 شهرستان به طور کامل دارای تشکیلات مردمی است.
وی تصریح کرد: این تشکیلات و انجمن ها با حمایت بنیاد مسکن در زمینه کمک به تامین مسکن برای گروه های کم درآمد فعال هستند.
مدیرعامل مجمع خیران مسکن ساز بیان کرد: بخش مردمی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حدود 30 هزار واحد مسکونی در کل کشور اجرا کرده که 15 هزار واحد از آن به اتمام رسیده و تحویل شده است و مابقی در مرحله اتمام قرار دارند.
سلگی ابراز کرد: خانواده های دارای 2 معلول و بیشتر با مشارکت بنیاد علوی به نیابت از بنیاد مستضعفان، بهزیستی، مسکن و شهرسازی، انجمن خیرین مسکن ساز و بنیاد مسکن تامین مسکن خواهند شد.
وی یادآور شد: عملیات اجرایی 7 هزار واحد مسکونی برای خانواده های دارای 2 معلول و بیشتر شروع شده که 3 هزار مورد از آنها به اتمام رسیده است که برای اجرای این طرح وزارت مسکن و شهرسازی با واگذاری زمین و مسکن های مهر فاقد متقاضی و سایر سازمان های ذکر شده و با کمک های بلاعوض مشارکت شده است.
7324/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال