700 جشن مردمی اعیاد شعبانیه در زنجان برگزار می شود

زنجان- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: 700 جشن مردمی برای بزرگداشت اعیاد شعبانیه در مناطق مختلف شهری و روستایی این استان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام مسعود صفی یاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به فضیلت و جایگاه ماه شعبان المعظم در احادیث و روایات اسلامی اشاره کرد و افزود: برنامه های بزرگداشت این ماه فرصت مناسبی برای بازگو کردن زندگانی سراسر رحمت و عدالت ائمه معصومین(ع) و ترویج سبک زندگی و سیره اهل بیت(ع) است.
وی ادامه داد: طی ماه مبارک شعبان 403 مبلغ و مبلغه از 7 تا 12 اردیبهشت به مناطق مختلف استان اعزام می شوند.
حجت الاسلام صفی یاری از برگزاری 135 جلسه گفتمان دینی در مدارس مناطق روستایی با محوریت روحانیان مستقر در روستاها خبر داد و اظهار کرد: برپایی 360 جشن در مساجدی که به نام حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) نام گذاری شده اند و برگزاری 25 کارگاه آموزشی با محوریت کاهش آسیب های اجتماعی در مساجد شهرستان های خدابنده و خرمدره از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای ایام ماه مبارک شعبان در استان است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه مساجد سنگر اصلی پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستند، گفت: با بهره گیری از ظرفیت مبلغان برنامه های مختلفی برای مهار آسیب های اجتماعی با محوریت مساجد در سطح این استان اجرا می شود.
7312/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال