زنجانی ها به مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی دعوت شدند

زنجان - ایرنا - دبیر هیات کشتی استان زنجان گفت: چهار کشتی گیر شاخص و منتخب این استان از سوی فدراسیون به مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شدند.

محمد عادلپور، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها روزهای 30 و 31 فروردین جاری در رشته آزاد و فرنگی و در 10 وزن در تهران برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: در این مسابقات 'میثم نصیری و میثم حیدری' در وزن 70 کیلوگرم و 'حسین نوری و مهدی یاری فر' در وزن 87 و 63 کیلوگرم رشته فرنگی، کشتی خواهند گرفت.
عادلپور، سطح فنی و آمادگی این چهار ورزشکار زنجان را خوب ارزیابی کرد و افزود: این کشتی گیران پارسال در پیکارهای قهرمانی کشور به عنوان قهرمانی دست یافته و موفق به کسب سهمیه شدند.
وی هدف از مسابقات انتخابی تیم ملی را انتخاب کشتی گیران شایسته تر جهت اعزام به بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و مسابقات جهانی ذکر کرد.
دبیر هیات کشتی استان زنجان گفت: پارسال 2 هزار و 195 کشتی گیر در رده های سنی مختلف، به صورت بیمه شده، تحت پوشش هیات در شهرستان های مختلف استان فعالیت می کردند که به حتم امسال با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و اتخاذ تدابیر مناسب تر، تعداد کشتی گیران تحت پوشش افزایش خواهد یافت.
6084/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال