ووشوکاران زنجانی شایستگی حضور در بازی های آسیایی را دارند

زنجان - ایرنا - رئیس هیات ووشو استان زنجان گفت: چهار ووشکار زنجانی در مسابقات انتخابی تیم ملی مردان بزرگسال ایران، شایستگی های بالای خود را برای حضور در بازی های آسیایی 208 جاکارتا به نمایش گذاشتند.

رامین موحدنیا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات با شرکت قریب 30 وشووکار از استان های مختلف کشور طی هفته جاری در آکادمی ووشو واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
وی اظهار کرد: از میان 9 ورزشکار منتخب زنجان، محسن محمدسیفی پرافتخارترین ووشو کار ایران و جهان در وزن 70 کیلوگرم، علی محمدی و افشین سلیمی، دارنده مدال طلا مسابقات آسیایی جوانان در اوزان 60 و 65 کیلوگرم و رضا سبحانی دارنده مدال نقره این مسابقات در وزن 56 کیلوگرم توانستند با شکست دادن حریفان پر افتخار جهانی و آسیایی، شانس حضور خود در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا را افزایش دهند.
موحدنیا افزود: با احتمال حضور سه ووشو کار بزرگسال زنجانی در ترکیب تیم اعزامی به بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا، ووشو استان در آستانه کسب یک رکورد تاریخی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: همچنین 'منصور نوروزی' از مربیان توانمند و مجرب استان زنجان به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان ووشو کشور انتخاب شد.
موحدنیا، سطح ووشو زنجان را خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: در زمان حاضر قریب یک هزار و 500 ورزشکار زن و مرد در ورزش ووشو استان زنجان فعال هستند.
6084/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال