امام جمعه زنجان:

توطئه ها علیه مسلمانان برای تامین امنیت رژیم صهیونیستی است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: توطئه های استکبار علیه مسلمانان برای تامین امنیت رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر زنجان افزود: مهمترین این نقشه ها ترساندن مردم جهان از مسلمانان و اختلاف افکنی بین کشورها و مسلمانان جهان است.
وی اظهار کرد: درگیر کردن جامعه جهانی به مسائل مختلف فرعی و از اولویت خارج کردن مسئله آزادی فلسطین به خاطر تامین منافع رژیم اشغالگر قدس است.
امام جمعه زنجان تاکید کرد: امام خمینی (ره) در مواضع انقلابی خود رژیم اسرائیل را جعلی و غاصب توصیف کردند و گفتند؛ اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود.
وی خاطرنشان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب گفتند، مبارزه و مقاومت تنها راه نجات ملت مظلوم فلسطین از دست غاصبان صهیونیست است.
حجت الاسلام خاتمی گفت: جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب به خاطر وجود تحریم ها با همت جوانان و دانشمندان این مرز و بوم توانست بدون اتکا به توان خارجی، به غنی سازی اورانیوم جهت مصارف پزشکی و انرژی در کشور دست یابد.
خطیب جمعه زنجان با اشاره به سالگرد شهادت سپهبد صیاد سیرازی، تاکید کرد: ایشان در تمام مراحل زندگی خود با افتخار و عزت زندگی کرد و برای کشورش مایه سربلندی بود.
8068/3216

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال