فرماندار زنجان:

پیشرفت زنجان مستلزم انجام وظیفه ایثارگرانه مدیران است

زنجان – ایرنا – فرماندار شهرستان زنجان به ضرورت حفظ فرهنگ ایثار در جامعه تاکید کرد و گفت: پیشرفت زنجان مستلزم انجام وظیفه ایثارگرانه مدیران است.

به گزارش ایرنا، رضا عسگری روز سه شنبه در شورای اداری شهرستان زنجان به 22 اسفند، روز شهدا اشاره کرد و افزود: عزت امروز کشور مرهون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران است.
وی به لزوم ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی طی سال جاری تاکید کرد و ادامه داد: اگر برنامه های اجرا شده مورد ارزیابی قرار نگیرد، نمی توان در ادامه مسیر از فرصت ها به درستی استفاده کرد.
فرماندار زنجان با اشاره به شعار سال جاری، اظهار کرد: امسال با وجود محدودیت ها و تنگناها، هیچ واحد تولیدی در شهرستان زنجان تعطیل نشد و علاوه بر این موضوع، 12 واحد تعطیل شده نیز احیا شده و فعالیت های تولیدی خود را از سر گرفتند.
وی با بیان اینکه مجموعه دستگاه های اجرایی شهرستان زنجان به تعهداتشان در حوزه ایجاد اشتغال در سال جاری عمل کردند، افزود: در برخی دستگاه های اجرایی نیز تعهد ایجاد اشتغال تا میزان 150 درصد تحقق یافت.
عسگری به ضرورت تلاش مضاعف و مستمر برای آماده کردن شهرستان جهت پذیرایی از مسافران نوروزی تاکید کرد و گفت: باید زمینه مشارکت عموم مردم را در اجرای برنامه ها فراهم کنیم تا صحنه گردان جشن ها و جشنواره ها خود مردم باشند.
فرماندار زنجان با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروزی ارائه هیچگونه ارائه خدمتی به شهروندان در سطح دستگاههای مورد نیاز نباید تعطیل شود، خاطرنشان کرد: در آستانه عید نوروز کنترل بازار در سطح شهرستان به خوبی صورت گرفته و ذخیره لازم برای تامین اقلام مورد نیاز شهروندان از قبیل میوه شب عید به نحو مطلوب انجام شده است.
وی به حوادث و ناآرامی های دی ماه امسال اشاره کرد و گفت: باید جاهایی که مورد نارضایتی مردم شده شناسایی و در جهت رفع آنها تلاش کنیم.
7312/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال