کشتی آزاد بانوان استان زنجان فعال شد

زنجان - ایرنا - نایب رئیس کشتی بانوان استان زنجان گفت: با جذب قریب به 20 ورزشکار، فعالیت کشتی آزاد بانوان در این استان آغاز شد.

نوشین تقیلو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کشتی آزاد بانوان از حدود 2 هفته قبل در شهرستان زنجان فعال شده است که در صورت استقبال و حمایت های لازم، در دیگر شهرستان های استان نیز راه اندازی خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این مدت کوتاه، از کشتی آزاد بانوان زنجان استقبال خوبی شده است، اظهار کرد: در زمان حاضر قریب 20ورزشکار زن جذب کشتی آزاد شده اند و زیر نظر مربیان آموزش دیده تمرین می کنند.
تقیلو ادامه داد: کشتی 'آلیش و گراپلینگ' بانوان نیز از حدود 2 سال قبل در این استان راه اندازی شده است و در زمان حاضر نیز 10کشتی گیر در این 2 رشته فعال هستند.
نایب رئیس کشتی بانوان استان زنجان گفت: کشتی گیران زن زنجانی، هفته ای سه روز و در مجموع هفته ای 6 ساعت در یکی از سالن های مجموعه ورزشی در دست احداث واقع در گلشهر کاظمیه، تمرین می کنند.
تقیلو افزود: 'فرناز چنگیزی و مهسا نجفی' و 'زیبا نصیری و لیلا غنی لو' به ترتیب در بخش داوری و مربیگری کشتی آلیش، 'نوشین تقیلو' در بخش کشتی آلیش و گراپلینگ و 'لیلا میرزایی' در بخش کشتی آزاد بانوان زنجان، فعال هستند.
6084/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال