رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان زنجان ابقا شد

زنجان - ایرنا - 'یدالله واعظی' ظهر امروز /سه شنبه 15 اسفند جاری/ از سوی اعضای مجمع اتومبیلرانی و موتورسواری استان زنجان با کسب اکثریت آرا به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیات این رشته ورزشی انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، مجمع انتخابات هیات اتومبیلرانی و موتورسواری با حضور 'محمود صیدانلو' رئیس فدراسیون و 'علی خلیلی' مدیرکل ورزش و جوانان این استان، در سالن جلسات مجموعه ورزشی انقلاب شهر زنجان برگزار شد.
در این مجمع 'واعظی' که با کسب 14 رای از 16 رای ماخوذه، سکان هدایت این رشته ورزشی استان زنجان را عهده دار شد.
'مسعود اطلاعتی' نیز برای تصدی این سمت در مجمع انتخابات هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان زنجان ثبت نام کرده بودند که قبل از تشکیل مجمع، انصراف خود را به اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان اعلام داشتند.
'مهدی افشار' در این مجمع انتخاباتی، با بیان برنامه های خود از شرکت در انتخابات کناره گیری کرد و 'سید فخرالدین حسینی و محمد امین توحیدلو' نیز هر کدام یک رای کسب کردند.
رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: با اعتماد دوباره اعضای مجمع، برنامه های خو را در راستای توسعه هرچه بهتر و بیشتر این رشته ورزشی زنجان ادامه خواهم داد.
وی، ساماندهی این رشته ورزشی زنجان را از اولو یت های کاری خود ذکر کرد و افزود: زنجان از وجود 2 پیست موتورسواری برخوردار است که یکی از این پیست ها در شهر زنجان و دیگر نیز در شهر صائین قلعه است.
واعظی تصریح کرد: یکی از پیست ها متعلق به بخش خصوصی است و دیگر شهرستان های این استان ازجمله ماهنشان، طارم و خدابنده، نیز فاقد پیست در این رشته ورزشی هستند.
6084/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال