رئیس فدراسیون: تیراندازی ورزش المپیکی و ارزش سرمایه گذاری دارد

زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: ورزش تیراندازی رشته ای المپیکی است و ارزش سرمایه گذاری را دارد.

به گزارش ایرنا ، علی دادگر روز دوشنبه در مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان زنجان افزود: در سال 97 تعداد 17 رویداد بین المللی در کشورهایی چون آلمان، ایتالیا و 2018 تبریز و بازی های آسیایی جاکارتا' را در پیش رو داریم که این مسابقات برای ورزش تیراندازی ایران مهم است که امید می رود در رقابت های جاکارتا نیز موفق تر از بازی های آسیایی قبل ظاهر شویم.
وی به سیاست و برنامه های فدراسیون تیراندازی اشاره کرد و ادامه داد: شبانه روز برای دستیابی به موفقیت های چشمگیرتر تلاش می کنیم و فدراسیون در راستای بسترسازی، آماده سازی و همچنین جلب و جذب مربیان خارجی وظیفه مهمی دارد.
دادگر خاطرنشان کرد: راه اندازی سالن های سه تا پنج خط، جزو سیاست های فدراسیون است و در صورت راه اندازی این سالن ها در استان، هزینه تجهیزات و دستگاه های سیبل را متحمل می شود که باید از این فرصت طلایی استفاده کرد.
رئیس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: آمار ورزشکاران بیمه شده به جهت ارزیابی ها، برای این فدراسیون بسیار حائز اهمیت است و استان های کشور باید به این مهم توجه وافر داشته باشند.
این مسئول گفت: هیچ محدودیتی برای حضور بانوان ایران در رقابت های تیراندازی وجود ندارد و این قشر از جامعه می توانند با پوشش کامل و حجاب اسلامی پا به پای مردان در میدان مسابقات حاضر شوند.
وی اضافه کرد: تیراندازی ایران در طول تاریخ بازی های آسیایی سه نشان کسب نکرده بود که الهه احمدی، نجمه خدمتی و نرجس امام قلی، در این بازی ها این سه نشان را بدست آوردند.
دادگر افزود: بانوان ایران در مسابقات آسیایی، در تیراندازی با تفنگ به نایب قهرمانی و در رشته تپانچه نیز قهرمانی را ازآن خود کردند که این فخرآفرین است.
رئیس فدراسیون تیراندازی خاطرنشان کرد: 2 ماه پیش در رقابت های کسب سهمیه المپیک 2018 نوجوانان آرژانتین که در ژاپن برگزار شد، ورزشکاران ایران 2 سهمیه بدست آوردند که این در طول تاریخ ورزش تیراندازی کشور از کسب یک سهمیه فراتر نرفته بود.
در این مجمع 'هومن ثبوتی' با کسب 18 رای برای چهار سال آینده ریاست هیات تیراندازی استان زنجان را عهده دار شد.
6084/8068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال