شعبه منطقه ای انجمن علوم سیاسی ایران در زنجان راه اندازی شد

زنجان - دومین شعبه منطقه ای انجمن علوم سیاسی ایران در استان زنجان با حضور اساتید برجسته این رشته آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا، رییس انجمن علوم سیاسی ایران، روز چهارشنبه در مراسم آغاز به کار شعبه منطقه ای انجمن علوم سیاسی ایران در زنجان، گفت: اولین شعبه منطقه ای این انجمن در استان آذربایجان شرقی برای پوشش فعالیت علمی اساتید و دانشجویان این رشته آغاز به کار کرد.
مجتبی مقصودی افزود: این انجمن با هدف گسترش دانش سیاست و تعمیق علمی این حوزه در استان زنجان و استانهای همجوار راه اندازی می شود.
وی یادآورشد: دفتر زنجان باید با استانهای همجوار در زمینه گسترش علوم سیاسی فعالیت گسترده داشته باشد.
مقصودی اظهار کرد: انجمن علوم سیاسی ایران، از ابتدای تاسیس در تلاش بود تا فعالیت های خود را معطوف به پایتخت و استان تهران نکند.
رییس انجمن علوم سیاسی ایران، گفت: با وجود اینکه تمامی فعالیت های این انجمن و اعضای آن در حوزه مسائل سیاسی است، اما تا کنون تمام تلاش خود را برای خودداری از ورود به عرصه سیاست به کار بسته است.
وی تمامی اعضای این انجمن را اساتید و اعضای هیات علمی و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر دانشگاه های مختلف کشور عنوان کرد.
مقصودی تعداد اعضای این انجمن را 320 نفر که اغلب آنان را اعضای هیات علمی دانشگاه مختلف کشور تشکیل می دهند خواند.
رییس انجمن علوم سیاسی ایران، همایش ها و کارگاه های برگزار شده از سوی این انجمن را دارای کیفیتی بالا عنوان کرد و علت اصلی آن را وجود و حضور اساتید برجسته و به نام کشور در این برنامه ها خواند.
وی افزود: انتشار کتب مختلف علمی، اطلاع رسانی در زمینه های مختلف در دو سایت متعلق به این انجمن و برگزاری همایش های سالانه از جمله اقدامات بزرگ انجمن علوم سیاسی است.
مقصودی به وجود پنج کمیته علمی فعال در زیر مجموعه این انجمن اشاره کرد و هر یک از آنها را دارای فعالیت های گسترده علمی و آموزشی برشمرد.
7319/596

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال