سرپرست فرمانداری:

فعالان رسانه‌ها مشکل را مستقیماً به مسئولان اردکان انتقال دهند

یزد - ایرنا - سرپرست فرمانداری اردکان با تشکر از زحمات مدیران و کارکنان شریف اداره‌ها و نهادها برای بهبود امور گفت: مدیران کانال‌های مجازی، خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ها مشکلات را مستقیماً به مدیران اداره‌ها و نهادهای دولتی انتقال دهند تا نسبت به رفع بهتر موارد اقدام شود.

به گزارش ایرنا علیرضا جدیدی روز سه‌شنبه در آخرین نشست شورای اداری شهرستان در سال 97، افزود: جو روانی ایجادشده در شهر اردکان اغلب ناشی از مطالبی است که در فضای رسانه‌ای و مجازی توسط مدیران کانال‌های خبری درج می‌شود.
وی از آن‌ها خواست، اگر اعتراض و انتقادی هم صورت می‌گیرد به مسئول مربوطه مستقیماً انتقال دهند .
سرپرست فرمانداری اردکان بابیان اینکه عجولانه مطلبی نوشته و نشر هم داده نشود که گاها با عبارت‌های تند و توهین‌آمیزی همراه استف تصریح کرد:‌ شخصاً اگر اشتباهی انجام دادم حاضر به عذرخواهی هستم و تلاش می‌کنم مشکل را رفع تا کمتر بدگمانی و نارضایتی مردم نسبت به سازمان‌ها و دولت دامن زده شود .
جدیدی یادآور شد:‌ از مسئولان می‌خواهم که اعتراض و انتقادهای رسانه‌ها را با روی گشاده و چهره به چهره جواب دهند .
وی در ادامه بابیان اینکه تصور عمومی این است که 1398، سال سختی استف ادامه داد:‌ درست است که سال سختی را با توجه به مشکلات اقتصادی و نابسامانی‌های ناشی از تورم و تحریم‌های ظالمانه آمریکا را در پیش رو داریم، اما باید در نظر داشت که با عنایت الهی و تدبیر مقام معظم رهبری سختی‌ها را پشت سر خواهیم گذاشت و روزهای خوب نیز در انتظار مردم هم هست .
سرپرست فرمانداری اردکان اظهار داشت :‌ سختی‌ها باعث می‌شود تصمیمات و برنامه‌ریزی‌ها بهتر و سنجیده‌تری از سوی مقامات و مسئولان انجام پذیرد که جای بسی امیدواری است .
جدیدی در ادامه بابیان اینکه اردکان از جایگاه فرهنگی ، صنعتی ، اجتماعی و علمی برتری برخوردار است خاطرنشان کرد: این شاخص باعث افتخار است ولی با چالش‌هایی روبروست که با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری مسلماً این موارد نیز رفع خواهد شد .
وی بزرگترین چالش اردکان را در حوزه حفاظت محیط‌زیست ناشی از وجود آلاینده ها عنوان کرد و گفت : مردم از این روند گلایه دارند و یکی از دغدغه‌های مسئولان کاهش این مشکلات است و پیگیری‌ها انجام و موارد تخلف هم در نظر گرفته خواهد شد .
در این نشست تعدادی از مسئولان اداره‌ها به بیان عملکرد یک‌ساله دستگاه مربوط پرداختند .
مرکز شهرستان 98 هزارنفری اردکان در 60 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
7544/ 2047

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال