یادداشت،

چهلمین حماسه حضور- احمد جعفری ندوشن *

یزد - ایرنا - در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن استان یزد همچون سایر نقاط کشور، شاهد حضور حماسی قشرهای مختلف مردم انقلابی و همیشه در صحنه بود.

به گزارش ایرنا، مردم سرزمین تاریخی و مذهبی یزد در این روز، حماسه تاریخی آفریدند و با حضور پرشور خود در این صحنه سیاسی، اجتماعی بار دیگر به دشمنان ثابت کردند که همچنان در صحنه هستند و از نظام و انقلاب خود حمایت و دفاع می کنند.
امروز پیر و جوان، کودک و نوجوان، زن و مرد، همه آمده بودند تا بار دیگر نشان دهند که پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب خواهند ماند.
مردم شهید پرور و متدین استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن امسال ضمن اعلام انزجار از استکبار جهانی با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا تجدید عهد کردند.
حضور منظم و یکپارچه جوانان و نوجوانان و خانواده ها و در دست داشتن تمثال حضرت امام راحل، مقام معظم رهبری و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی، عظمت، زیبایی و شکوه خاصی به مراسم 22 بهمن داده بود.
آری ،امروز فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل مردم یزد در خیابان های سراسر استان به ویژه در مرکز استان طنین انداز شد و مردم بار دیگر وحدت و همدلی خود را به دنیا نشان دادند و اعلام کردند که با هوشیاری و بصیرت، تمامی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل می‌کنند.
حضور میلیونی و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن پیام روشنی به استکباری جهانی و سردمداران کاخ سفید بود که ملت ایران در هر شرایطی از نظام، رهبری و مسئولان خود حمایت می کنند.
مردم انقلابی استان یزد همچنین در شب 22 بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در خیابان ها، میادین و بلندی های شهر، بانگ الله اکبر را طنین انداز کردند و با پخش سرودهای انقلابی و نور افشانی، یاد و خاطره روزهای شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی را زنده نگه داشتند.
مراسم راهپیمایی 22 بهمن در استان یزد با بارش باران و برف همراه بود و این رحمت الهی طراوات خاصی به مراسم امسال بخشید و خوشحالی مردم را دو چندان کرد.
مردم این خطه از میهن اسلامی در یوم الله دهه فجر امسال نیز با آذین بندی و چراغانی خیابان ها و میادین شهر، خاطره های ماندگار روز های آغازین انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
خبرنگار ایرنا
6198/ 2047

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال