وضعیت امکانات فرهنگی جوانان مهریز در میزگرد ایرنا بررسی شد

یزد - ایرنا - میزگرد « بررسی وضعیت امکانات فرهنگی و ورزشی جوانان مهریز» روز یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان این شهرستان در سالن شهید باهنر برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این میزگرد، حسن زارعیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید علی کارآموز مدیر آموزش و پرورش، علیرضا محمدی خرم دشتی رئیس اداره ورزش و جوانان و سید جابر حسینی از کارشناسان فرهنگی و ورزشی مهریز حضور داشتند.
همچنین حجت الاسلام محمدعلی متوسل رئیس اداره تبلیغات اسلامی، عباس حکایتی فعال فرهنگی، زهرالسادات حسینی منش کارشناس امور فرهنگی فرمانداری و فائزه چاووشیان از خبرنگاران و نماینده جوانان به طرح دیدگاه های خود در خصوص موضوع میزگرد پرداختند.
مشروح مطالب میزگرد روزهای آینده در سایت ایرنا یزد منتشر می‌شود.
مرکز شهرستان 55 هزارنفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
ایرنا به‌ عنوان تنها خبرگزاری رسمی ایران همواره بر پایه رسالتی که بر عهده دارد نسبت به برگزاری میزگردهای مختلفی باهدف ارتقای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و سیاسی جامعه اقدام می‌کند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (IRNA) در سال 1313 خورشیدی بانام «آژانس خبری پارس» به‌عنوان ششمین خبرگزاری جهانی تأسیس شد و در بیش از هشت دهه فعالیت، علاوه بر جریان سازی خبری یکی از منابع مهم خبری رسانه‌های داخلی و خارجی است.
این رسانه ملی در هشتم دی 1360 با تصویب مجلس شورای اسلامی به خبرگزاری جمهوری اسلامی تغییر نام داد و هم‌اکنون 84 سال از فعالیت آن می‌گذرد و قدیمی‌ترین خبرگزاری ایران است.
ایرنا دارای شبکه‌ای گسترده از دفاتر و خبرنگاران در داخل و خارج از کشور است به‌گونه‌ای که علاوه بر 54 دفتر در مراکز استان‌ها و شهرهای مهم، شبکه گسترده از خبرنگاران محلی در نقاط مختلف دارد.
ایرنا همچنین در حال حاضر با بهره‌گیری از 22 دفتر خارجی، تحولات و رویدادهای جهان را از نزدیک پوشش می‌دهد و علاوه بر آن، اخبار تحولات ایران را علاوه بر فارسی به 8 زبان زنده و مهم دنیا در اختیار مخاطبان می‌گذارد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی همچنین صاحب‌امتیازی روزنامه‌های ایران، ایران ورزشی، روزنامه عربی زبان الوفاق، انگلیسی‌زبان ایران دیلی و روزنامه ویژه نابینایان - «ایران سپید»- را در اختیار دارد و دانشکده خبر به‌عنوان یکی از مهمترین مراکز تربیت خبرنگاران و متصدیان حوزه اطلاع‌رسانی کشور نیز وابسته به آن است.
هم‌اکنون فراورده‌های ایرنا به زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی، اسپانیولی، روسی، اردو، آلمانی و فرانسوی تولید و در اختیار مخاطبان گذاشته می‌شود.
7536/ 2047/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال