فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار:

همکاری مردم و مسئولان، توطئه اقتصادی دشمن را خنثی می‌کند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار کشور گفت: همکاری مردم و مسئولان و وجود بصیرت، سبب خنثی شدن توطئه اقتصادی و جنگ روانی دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام مهدی طائب روز پنجشنبه در همایش ائمه جماعت مساجد استان یزد که در مسجد روضه محمدیه (حظیره) برگزار شد افزود: ملت ایران در 40 سال گذشته با ولایتمداری، توطئه‌ها را خنثی کردند و امروز با توجه به شرایط موجود به وحدت، انسجام ملی و هوشیاری نیاز است.
وی ادامه داد: ملت ایران باروحیه انقلابی و مدیریت جهادی در این سال‌ها به‌رغم دشمنی‌های استکبار جهانی به پیشرفت‌های بزرگی دست‌یافتند و در این راه به همت و همکاری نیاز دارند.
فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار تصریح کرد: روحانیون وظیفه‌دارند به نحو مناسب مردم و جوانان را در جریان دستاوردهای 40 ساله انقلاب قرار دارند چون دشمنان به دنبال شبهه افکنی در جامعه اسلامی میان قشرهای مختلف هستند.
طائب خاطرنشان کرد: مهم‌ترین نیاز جامعه داشتن بینش و بصیرت در برابر توطئه‌هایی است که دشمنان علیه نظام انجام می‌دهند و به حول قوه الهی باز شکست می‌خورند.
وی با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب در مدیریت بخش‌های کلان نظام بر ایستادگی مردم و مسئولان و ولایتمداری به‌عنوان نیاز اساسی کشور تأکید کرد.
استان یزد با یک‌میلیون و 138 هزار نفر جمعیت، 2 هزار باب مسجد دارد.
7536/ 2047/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال