امام‌جمعه یزد:

مردم ایران با مقاومت بر تمام مشکلات پیروز خواهند شد

یزد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد گفت: ملت شجاع ایران با مقاومت و تکیه‌بر اصول و ارزش‌های دینی و انقلابی بر تمام مشکلاتی که دشمنان سد راه انقلاب اسلامی قرار داده‌اند، پیروز خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مسجد ملأ اسماعیل به توطئه‌های اقتصادی، روانی و تبلیغاتی آمریکا و حامیانش در منطقه علیه انقلاب اشاره کرد و افزود: ملت ایران در چهار دهه گذشته باایمان به خدا و با حفظ وحدت، تمام موانع را پست سر گذاشته‌اند.
وی ادامه داد: این ملت رشید با الگو گیری از درس‌ها و عبرت‌های انقلاب اباعبدالله الحسین (ع) که در برابر دشمنان ایستادگی کردند در همان مسیر باعزت و قدرت برای تحقق اهداف عالیه نظام دینی خود تا آخرین لحظه ایستادگی می‌کند.
خطیب جمعه یزد اظهار داشت: باید درس‌ها و عبرت‌های واقعه مکتب امام حسین (ع) برای تداوم انقلاب اسلامی سرمشق همه مردم و مسئولان قرار گیرد، اگر همه باهم باشیم و به دین و ارزش‌ها تکیه کنیم بر دشمنان پیروز می‌شویم.
ناصری یزدی در ادامه به موضوع اقتصادی و گرانی‌ها در جامعه اشاره کرد و از مسئولان اجرایی خواست تا برای حل موضوع و خدمت‌رسانی به مردم وظایف خود را دقیق و به‌طورجدی عملیاتی کنند و برای برون‌رفت از مشکلات بکوشند.
وی به اهمیت برنامه‌ریزی و همراهی مردم با مسئولان و عمل به وظایف به‌عنوان راه مهم غلبه بر مشکلات در ابعاد مختلف فرهنگی و اقتصادی در جامعه اشاره و ابراز امیدواری کرد با حفظ وحدت و هوشیاری بتوان موفق بود.
رئیس شورای فرهنگ عمومی یزد بابیان اینکه دشمنی استکبار علیه انقلاب تمام نمی‌شود تصریح کرد: اگر ملت ایران درصحنه حضورداشته باشند و بصیرت هم وجود داشته باشد قطعاً هیچ دشمنی به اهداف خود نمی‌رسد.
ناصری یزدی، تکیه به ظرفیت‌های داخلی کشور و نظارت بر امور را از دیگر راه‌های موفقیت و تعالی نظام اسلامی در مواجه با توطئه‌های دنیای استکبار برشمرد و تحقق آن را خواستار شد.
وی به رسوایی اخیر دولت سعودی در قتل روزنامه‌نگار منتقد آن کشور در ترکیه اشاره کرد و گفت: این نشان‌دهنده خوی استکبار و ظلم حاکمان سعودی است که حتی علیه مردم خود و کشور یمن دست به هر جنایتی می‌زنند.
امام‌جمعه یزد همچنین به سخنان رئیس‌جمهوری آمریکا در سازمان ملل و یاوه‌گویی‌های او علیه ملت ایران اشاره و خاطرنشان کرد: دنیا امروز به‌خوبی به ماهیت بی‌منطق ترامپ و سیاست‌های شیطانی او واقف شده است .
ناصری یزدی همچنین به سخنرانی رئیس‌جمهوری کشورمان در سازمان ملل و انجام برنامه‌ها در این سفر اشاره کرد و از فعالیت‌های انجام‌شده در راستای منافع نظام، انقلاب و مردم قدردانی کرد.
در 28 محل( 21 شهر و بقیه روستا) استان یزد نماز جمعه عبادی سیاسی اقامه می‌شود.
7536/ 2047/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال