امام جمعه مهریز:

پاسخگویی شفاف محور فعالییت روحانیان و فرهنگیان باشد

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز با اشاره به اینکه دشمنان با استفاده از فضای مجازی و پیام رسان های اجتماعی به ایجاد شبهه در بین مردم و جوانان می پردازند تاکید کرد: پاسخگویی شفاف و دقیق به موارد شبهه باید محور فعالیت روحانیان و فرهنگیان باشد.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی روز چهارشنبه در جمع گروهی از روحانیان و فرهنگیان شهرستان افزود: دشمن که در عرصه های مختلف شکست خورده ، برای رسیدن به اهداف خود به دنبال شبهه افکنی علیه مبانی دینی و نظام اسلامی است .
وی ادامه داد: مبلغان دینی در جامعه باید همواره شبهه ها را رصد و پاسخگوی سئوالات و دیدگاه های مردم باشند که پیگیری آن موجب خنثی شدن توطئه فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی است .
رئیس شورای فرهنگ عمومی مهریز اظهار داشت: از وظایف مهم مبلغان دینی در جامعه و در مدارس ، تبلیغ چهره به چهره ، مشاوره مذهبی و اخلاقی، برگزاری مسابقات، فعالیت های قرآنی، فضاسازی معنوی و برگزاری مراسم های مذهبی است .
به گفته محی الدینی ، تهدید نرم دشمنان علیه جوانان فقط یک شعار نیست بلکه استکبار با تمام قوا برای ضربه زدن به دین و اعتقادات مردم ما وارد صحنه شده است .
مهریز ، 9 هزار دانش آموز ،100 مدرسه ، سه دانشگاه با 2 هزار دانشجو دارد.
مرکز این شهرستان 50 هزار نفر در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7541/ 2047/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال