فرماندار مهریز:

خیران، دولت را در ساخت مسکن روستایی یاری کنند

یزد - ایرنا - فرماندار مهریز گفت: طی 40 سال گذشته ، 350 واحد توسط بنیاد مسکن در این شهرستان احداث و واگذار شده که لازم است خیران، دولت را در ادامه راه یاری کنند.

به گزارش ایرنا ، سید محمد رستگاری روز چهارشنبه در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان افزود: در سال گذشته 40 واحد مسکونی در این شهرستان احداث و به متقاضیان واجد شرایط شهری و روستایی واگذار شد.
وی ادامه داد: از مهمترین نیازهای جوانان در مناطق روستایی ساخت منزل مناسب و ارزان است که به حمایت و همکاری خیران نیاز دارد و باید همه دولت را در انجام وظایف خود در این بخش مهم و اساسی یاری دهند.
فرماندار مهریز گفت: سال گذشته توسط بنیاد مسکن این شهرستان 230 فقره پروانه ساخت مسکن و همچنین 130 جلد سند روستایی صادر و به مردم و جوانان روستاهای بخش مرکزی تقدیم شد.
همچنین مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد گفت: ساخت منزل در روستاها جزو برنامه مهمی است که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری خیران و دستگاه های اجرایی انجام می شود.
علیرضا قربانیان افزود: مردم و خیران باید همچنان در کنار دولت این نهاد را برای انجام وظایف سنگین خود و تهیه منازل مناسب و ارزان برای متقاضیان در سطح استان یاری دهند.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7541/ 6197

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال