لیگ برتر تنیس روی میز/دانشگاه یزد مغلوب تیم رعد پدافند هوایی کاشان شد

یزد - ایرنا - تیم تنیس روی میز دانشگاه یزد جمعه شب در هفته نهم مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور با نتیجه چهار بر 2 مغلوب تیم رعد دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) کاشان در خانه خود شد و با این شکست در رده پنجم جدول این مسابقات قرار دارد .

این مسابقه با حضور جمعی از مسوولان و تماشاگران در بیست و ششمین دوره مسابقات تنیس روی میز قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان در سالن امام علی (ع) دانشگاه یزد برگزار شد.
در این مسابقه بازیکنان تیم تنیس روی میز دانشگاه یزد شامل محمد مهدی اصلمند ، محمود ریزبند، مهدی خوش خبر و مصطفی محمدزاد از پدافند هوایی کاشان شکست خوردند.
مسابقات لیگ برتر تنیس مردان ایران با حضور تیم های پتروشیمی بندر امام(ره) ، تایدواتر بندرعباس ، پالایش نفت آبادان ، ناب استیل ، رعد دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) کاشان و دانشگاه یزد در یک گروه و به صورت دوره ای و رفت و برگشت پیگیری می شود.
تیم تنیس روی میز دانشگاه یزد در چهارم بهمن ماه 1396 در تهران میهمان تیم ناب استیل است و تنها نماینده استان در لیگ برتر تنیس روی میز کشور است.
استان یزد 47 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار بیمه شده دارد و هم اکنون هیات تنیس در استان فعال است و حدود 600 نفر زیر پوشش بیمه هستند و مسابقات استانی در رده های مختلف برگزار می شود.
7536/ 2047 خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: عباسقلی اشکورجیری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال