وزیر ارتباطات: شعار امسال، دولت را در رسیدن به اهداف کمک می کند

یزد - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری بیکاری انباشته شده از سالهای گذشته در کشور گفت: انتخاب شعار امسال توسط مقام معظم رهبری با عنوان 'اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال' و حمایتهای ایشان، دولت را در رسیدن به اهداف مورد نظر کمک می کند.

به گزارش ایرنا، محمود واعظی روز سه شنبه در آیین بهره برداری از 19 طرح مخابراتی شهرستان میبد افزود: در دولت یازدهم و به خصوص پس از برجام تلاش شده بیکاری های انباشته شده طی 10 سال اخیر کاهش یابد.
وی ادامه داد: بر این اساس 710 هزار شغل ایجاد شد اما باتوجه به نیاز بیشتر جامعه به اشتغال این مهم به چشم نیامد، از این رو دولت تدبیر و امید در تلاش برای ایجاد یک میلیون شغل در سالجاری است.
عضو کابینه دولت یازدهم با ابراز خرسندی از انتخاب شعار امسال با عنوان 'اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال' اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی باید همواره مدنظر قرار گیرد و اصول برنامه ششم توسعه هم باید بر اساس اقتصاد مقاومتی باشد.
واعظی تصریح کرد: تا زمانی که فرهنگ استفاده از تولید داخلی همگانی و راه برای صادرات محصولات باز نشود اشتغال بوجود نمی آید.
وی ادامه داد: دولت یازدهم با وجود مشکلات موجود، وارد بازی های سیاسی نشد و تلاش کرد با آرام کردن فضا، کارآفرینان و سرمایه گذاران را در راستای تولید و اشتغال ترغیب کند.
19 طرح مخابراتی با 88میلیاردریال اعتبار در شهرستان میبد روز سه شنبه در آیینی با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار یزد و جمعی از مسئولان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
تاسیس و جایگزینی سایت BTS، اجرا و بازسازی فیبر نوری، تاسیس توسعه و جایگزینی با کافونوری، افزایش ظرفیت پهنای باند تجهیزات دیتای کافونوری، توسعه ظرفیت اینترنت پرسرعت، ایجاد ظرفیت اینترنت پرسرعت خانگی، تاسیس سوییچ دیتا و توسعه سوییچ و ترانک از جمله این طرحها است.
بازدید از شعبه مرکزی پست بانک و پست یزد، افتتاح اینترنت GA، حضور در شورای راهبری ارتباطات و فناوری استان، بازدید از چاپارخانه میبد، گفت و گوی ویژه خبری در شبکه تابان و بازدید از چند طرح مخابراتی از جمله برنامه های سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان یزد است.
واعظی شامگاه یکشنبه وارد یزد شده است.
7532 / 5054خبرنگار: سعید صادقی مقدم**انتشار : بهنام احمدی *
irnayazdd@

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال