امتیاز تیم امید 90 ارومیه به سردار بوکان واگذار شد

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی 90 ارومیه گفت: امتیاز تیم دسته یکمی امیدهای کشور این باشگاه به هیات فوتبال شهرستان بوکان /سردار/ واگذار شد.

یحیی بهاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تفاهم نامه واگذاری این امتیاز بین باشگاه 90 ارومیه و هیات فوتبال شهرستان بوکان امضا شد و به این ترتیب امسال تیم امید سردار بوکان به عنوان نماینده آذربایجان غربی در لیگ دسته یک امیدهای کشور حاضر می شود.
وی بیان کرد: آذربایجان غربی دارای ظرفیت بالایی در رشته فوتبال است و برای کشف استعدادهای جدید باید همکاری و تعامل بیشتری انجام شود.
وی ادامه داد: تیم 90 ارومیه در لیگ یک کشور و تیم سردار بوکان در لیگ دسته 2 کشور از تیم های محبوب و پرطرفدار به شمار می رود و برای رسیدن به جایگاه واقعی خود نیاز به حمایت همه جانبه مسوولان دارد.
مدیرعامل باشگاه 90 ارومیه گفت: امسال تمام تمرکز خود را برای حمایت از تیم فوتبال این باشگاه در لیگ دسته یک کشور /جام آزادگان/ به کار بسته ایم و تیم قدرتمندی را راهی رقابت های فصل جاری خواهیم کرد.
«بهاری» هواداران تیم فوتبال 90 ارومیه را سرمایه های اصلی این تیم بر شمرد و افزود: حضور هزاران طرفدار و فوتبال دوست ارومیه ای در ورزشگاه تختی ارومیه انگیزه مدیریت، کادر فنی و بازیکنان این تیم را برای صعود به لیگ برتر کشور را 2 چندان می کند.
به گزارش ایرنا باشگاه فرهنگی ورزشی 90 ارومیه فعالیت خود را از هشت سال پیش آغاز کرد و امسال این باشگاه با کسب عناوین برترین مدرسه فوتبال استان، حضور در لیگ های مختلف کشور، دعوت بازیکنان مختلف به اردوهای تیم ملی و ایجاد فضاهای سخت افزاری مناسب موفق به کسب مجوز رسمی از سوی فدراسیون مربوطه شد.
7156/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال