با حضور استاندار آذربایجان غربی؛

مدرسه 10 کلاسه روستای «سرچنار» میاندوآب افتتاح شد

مهاباد - ایرنا - مدرسه 10 کلاسه روستا «سرچنار» میاندوآب امروز /پنجشنبه/ با حضور استاندار آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در آیین افتتاح این طرح گفت: احداث این مدرسه با هشت میلیارد ریال هزینه، 12 ماه به طول انجامید و 50 درصد آن توسط خیران تامین شد.
آیدین رحمانی افزود: با بهره برداری از این مدرسه 250 دانش آموز این روستا از فضای آموزشی استاندارد و مناسب برخوردار شدند.
نماینده مردم میاندوآب، فرماندار، امام جمعه و شماری از مسوولان اجرایی این شهرستان و جمعی از روستاییان در این آیین حضور داشتند.
به گزارش ایرنا، استاندار آذربایجان غربی صبح امروز در سفری یکروزه با استقبال مردم و مسوولان میاندوآب وارد این شهرستان شد.
شرکت در جلسه شورای اداری و کارگروه توسعه میاندوآب، حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، حضور در شهر چهار برج و دیدار با مردم، دیدار با خانواده جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس از برنامه های سفر یک روزه «محمدمهدی شهریاری» به این شهرستان است.
استاندار آذربایجان غربی در این سفر همچنین از مجتمع در دست احداث پتروشیمی میاندوآب و نیز 2 واحد تولیدی فرش ابریشم و اسید سولفوریک در شهرک صنعتی این شهرستان بازدید می کند.
تعدادی از مدیران کل دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی «شهریاری» را در این سفر همراهی می کنند.
شهرستان میاندوآب با بیش از 277 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است و سومین شهرستان پرجمعیت استان به شمار می رود.
9871/3020/6185/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال