فرماندار بوکان:

دشمن با اسلام هراسی درصدد مهار قدرت اسلام است

مهاباد - ایرنا - فرماندار بوکان با اشاره به حمله تروریستی در نیوزیلند گفت: دشمن با طراحی اسلام هراسی درصدد مهار قدرت اسلام در جهان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جمال خسروی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور مسوولان این شهرستان برگزار شد با محکوم کردن این حادثه تروریستی و کشتار مسلمان ‌اظهار داشت: دشمنان قسم خورده اسلام برای جلوگیری از نفوذ اسلام در جهان حاضرند دست به هر جنایت مذبوحانه ای بزنند.
وی اضافه کرد: ترور مسلمانان در نیوزیلند، اهانت به اسلام و پیامبر گرامی اسلام (ص)، بمباران شیمیایی مردم بی دفاع حلبچه و جنگ هشت ساله در ایران همگی در راستای از بین بردن تفکر اسلامی و اسلام خواهی در جهان است که با برنامه ریزی مستقیم کشورهای غربی و صهیونیست ها انجام می شود.
خسروی اضافه کرد: آنها برای نشان دادن چهره نازیبا از اسلام در دنیا و ایجاد موج اسلام هراسی اقدامات بسیاری را انجام می دهند تا مانع از گسترش دین اسلام در سطح جهانی شوند.
وی به راه انداختن جنگ تحمیلی علیه ایران را نیز در همین راستا عنوان کرد و افزود: دشمنان انقلاب و نظام اسلامی هرآنچه که در توان داشتند در جنگ هشت ساله علیه ایران انجام دادند ولی جمهوری اسلامی همواره با قدرت در مقابل آنها ایستاد و تمامی توطئه های انها را خنثی کرد.
خسروی اضافه کرد: در طول 40 سال از عمر انقلاب اسلامی، ایران همیشه مورد حمله و هجوم دشمن بوده و دشمنان هر آنچه در توان داشته اند انجام دادند ولی با مقاومت مردم راه به جایی نبردند.
خسروی در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات دولت در طول سالجاری اشاره کرد و افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون در سطح این شهرستان اقدامات گسترده ای در بخش مختلف عمران و خدماتی صورت گرفته که قابل تقدیر است.
وی ادامه داد: در بخش عمران روستایی 11 روستای این شهرستان از جاده آسفالته برخوردار شدند، گازرسانی به بیش از 15 روستا انجام و هفت طرح هادی نیز به بهره بردرای رسید.
فرماندار بوکان از اتمام سیلوی 70 هزار تنی این شهرستان نیز خبر داد و افزود: این طرح در فروردین ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید که با افتتاح آن مشکل ذخیره سازی گندم در این شهرستان رفع خواهد شد.
امام جمعه بوکان نیز در این جلسه با اشاره به برنامه ها و نقشه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی گفت: دشمنان در تلاش هستند که بین مردم و مسوولان شکاف ایجاد کنند که این امر با مدیریت خوب مسوولان کشور و هوشیاری رهبر معظم انقلاب راه به جایی نبرد.
ماموستا ملاعباس احمدی با تبریک سال جدید ادامه داد: مسوولان در سال جدید بیشتر تلاش کنند تا مردم مشکلات کمتری داشته باشند و خدمات بهتری به مردم اریه دهند.
وی به امنیت پایدار موجود کشور اشاره کرد و اظهار داشت: پیشرفت های امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت این امنیت پایدار شکل گرفته و همگان باید قدردان آن باشند.
به گزارش ایرنا در ادامه این جلسه مسوولان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، صنعت معدن و تجارت، هلال احمر، سازمان تبلیغات اسلامی و هواشناسی به بیان عملکرد خود پرداختند.
در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بوکان در سال جاری همچنین معاون جدید هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوکان نیز معرفی شد.
7510/6185/7129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال