تیم فوتبال جوانان سلماس سهمیه لیگ مناطق کشور را حفظ کرد

ارومیه - ایرنا - رییس هیات فوتبال سلماس گفت: تیم جوانان این شهرستان با قرار گرفتن در رده دوم رقابت های لیگ مناطق کشور سهمیه سال آینده خود را حفظ کرد.

اسکندر بنفشه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات لیگ جوانان مناطق کشور در 2 منطقه شمال و جنوب برگزار شد و تیم جوانان سلماس در منطقه شمال کشور با تیم های پرسپولیس قائم شهر، سپید رود رشت و سیاه جامگان شیروان به رقابت پرداخت.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات به میزبانی قائم شهر در استان مازنداران برگزار شد، بیان کرد: تیم جوانان سلماس در جریان این رقابت ها با کسب یک باخت پنج بر یک مقابل قائم شهر و 2 پیروزی یک بر صفر و سه بر صفر مقابل سپید رود و سیاه جامگان و اندوختن 6 امتیاز پس از میزبان در رده دوم قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه هدایت تیم جوانان سلماس را «حسن پاک دوست» بر عهده داشت، ادامه داد: این تیم امسال باوجود تلاش های فراوان از رسیدن به لیگ دسته یک جوانان کشور بازماند ولی توانست سهمیه خود را حفظ کند و سال آینده نیازی به حضور در رقابت های مقدماتی ندارد.
رییس هیات فوتبال سلماس گفت: تیم جوانان این شهرستان امسال با کسب مقام قهرمانی مرحله مقدماتی لیگ مناطق کشور به دور بعدی راه یافته بود.
به گزارش ایرنا امسال پس از گذشت سه دهه بار دیگر با حضور تیم 90 ارومیه در لیگ دسته یک کشور، فوتبال ارومیه جان تازه ای به خود گرفت ولی این تیم برای بقا در جام آزادگان نیازمند حمایت همه جانبه مسوولان آذربایجان غربی است؛ حمایتی که طی ماه های اخیر توسط استاندار آذربایجان غربی تبلور یافته است.
7156/7129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال