200 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در اشنویه جمع آوری شد

مهاباد - ایرنا - مسوول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان اشنویه گفت: همزمان با آغاز طرح سلامت نوروزی 200 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته از سطح عرضه اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی این شهرستان جمع آوری شد.

خسرو پیران روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارتقای سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزی و کنترل بیماری های مرتبط با مواد غذایی از اهداف اجرای این طرح است.
وی بیان کرد: این طرح همه ساله در آستانه تعطیلات نوروزی و با هدف کنترل ویژه بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، تفریحی، گردشگری و اماکن ویژه غذایی اجرا می شود.
پیران ادامه داد: از آغاز سال 1397 تاکنون بیش از 2 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان جمع آوری شده است.
وی با بیان اینکه این طرح نظارتی تا 20 فروردین سال 1398 ادامه خواهد داشت، افزود: سامانه 190 وزارت بهداشت و درمان و شماره تلفن 04444621777 شبکه بهداشت و درمان اشنویه به صورت شبانه روزی آماده دریافت و رسیدگی به شکایت های مردمی در خصوص مشکلات بهداشتی است.
به گزارش ایرنا، در نوروز1397 کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان اشنویه در اجرای این طرح 2 هزار و 500 مورد بازدید از اماکن و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام دادند و 11 نفر از متخلفان به مراجع غذایی معرفی شدند.
9870/6185/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال