معاون وزیر ارتباطات از مراحل احداث مجتمع ICT آذربایجان غربی بازدید کرد

ارومیه - ایرنا - معاون وزیر ارتباطات از مراحل احداث ساختمان مجتمع ICT آذربایجان غربی بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند کار قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر ارتباطات روز چهارشنبه در جریان بازدید از این طرح بر توسعه فناوری های IT آذربایجان غربی تاکید کرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی نیز در این بازدید گفت: طرح مجتمع ICT و مرکز داده آذربایجان غربی در زمینی به مساحت 2 هزار و 100 مترمربع با زیربنای 6 هزار و 200 مترمربع در هفت طبقه اجرا می شود.
پیمان آرامون با اشاره به اینکه این طرح با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ریال در حال احداث است، بیان کرد: این مجتمع با هدف ارائه مطلوب خدمات دستگاه های استانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت متمرکز و همچنین پاسخگویی سریع به مردم در راستای برقرای کامل دولت الکترونیک احداث می شود.
به گزارش ایرنا در سال 1390 با تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهوری ساختار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان ها تغییر کرد و ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر و ناظر بر زیر مجموعه های پست، پست بانک و شرکت ارتباطات زیر ساخت (بخش دولتی) و شرکت های خصوصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاسیس شد.
ساختمان مجتمع ICT آذربایجان غربی 22 اردیبهشت سال جاری کلنگ زنی شد که پس از اتمام پروژه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، بخش تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، بخش ارتباطات زیرساخت، باجه پست و پست بانک در آن مستقر خواهد شد.
در ادامه این بازدید معارفی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر ارتباطات به مناسبت روز درختکاری در محوطه این پروژه نهال غرس کرد.
8137/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال