زن باردار میاندوآبی از محاصره برف نجات یافت

مهاباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: زن بارداری که در روستای سخت گذر «گوی خرابه» این شهرستان در محاصره برف گرفتار شده بود با تلاش عوامل این شبکه و نیروهای امدادی نجات یافت و به بیمارستان منتقل شد.

سهراب حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این زن باردار شب گذشته به علت بارش برف و کولاک شدید و سخت گذر بودن مسیر روستا در حال انتقال به بیمارستان گرفتار شد.
وی اضافه کرد: پس از 9 ساعت تلاش بی وقفه توسط گروه درمانی مرکز بهداشت و با همکاری امدادگران هلال احمر و راهداران این شهرستان وی به بیمارستان فاطمه زهرا (س) میاندوآب منتقل شد و هم اکنون تحت نظر پزشکان مربوطه در بخش زنان و زایمان قرار دارد.
وی گفت: این دومین عملیات نجات طی 2 ماه اخیر است که پرسنل شبکه بهداشت و درمان توانسته اند مادر و فرزند را به موقع از خطر حتمی نجات دهند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با بیان اینکه این زن باردار بعد از نجات از محاصره برف، در سلامت کامل به بیمارستان منتقل شد، از همکاری مدیریت ستاد بحران فرمانداری، عوامل راهداری، هلال احمر و نیروی انتظامی این شهرستان در نجات این زن باردار قدردانی کرد.
به گزارش ایرنا، بر اثر بارش برف در 24 ساعت گذشته راه دسترسی 20 روستا در مناطق کوهستانی و ارتفاعات بخش باروق میاندوآب بسته شده و راهداران در تلاش برای بازگشایی این مسیرها هستند.
روستای گوی خرابه در یک منطقه سخت گذر در بخش باروق میاندوآب واقع شده است که با بارش برف راه دسترسی به این روستا بسته شده و تردد را برای اهالی آن مشکل می کند.
9871/6185/7129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال