نوجوان مهابادی قهرمان مسابقات تنیس روی میز کشور شد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: «الینا رحیمی» نوجوان شایسته این شهرستان موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز نوجوانان کشور شد.

قرنی مصطفی پور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحله سوم تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان کشور با حضور 121 نفر از 21 استان طی سه روز گذشته به میزبانی بوشهر برگزار شد.
وی ادامه داد: پنج ورزشکار در قالب تیم آذربایجان غربی در این مسابقات حضور داشتند که الینا رحیمی به عنوان نماینده این استان توانست با هشت پیروزی پیاپی مدال طلای رقابت های نوجوانان کشور را کسب کند.
وی اضافه کرد: این نوجوان شایسته مهابادی در فینال این رقابت ها توانست «صبا سراجی» عضو تیم ملی پینگ پنگ جوانان کشور از استان مرکزی را مغلوب کند و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.
مصطفی پور یادآور شد: در این رقابت ها 84 پینگ پنگ باز نوجوان برتر کشور حضور داشتند.
رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد با اشاره به اینکه مسابقات قهرمانی تور ایرانی تنیس روی میز کشور حکم انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی را دارد، بیان کرد: الینا رحیمی در مرحله دوم این مسابقات نیز در کرمان مقام قهرمانی را کسب کرده بود.
به گزارش ایرنا، «الینا رحیمی» متولد 1383 در مهاباد طی سه سال گذشته به عضویت تیم ملی تنیس روی میز کشور درآمده است و سابقه قهرمانی ایران و آسیای میانه را در کارنامه اش دارد.
مهاباد دارای 45 هیات ورزشی در رشته های مختلف و 70 باشگاه خصوصی و 20 باشگاه دولتی در مهاباد فعال است.
این شهرستان با 237 هزار جمعیت در جنوب آذربایجان غربی دارای 9 هزار ورزشکار است.
9903/6185/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال