فرماندار تکاب:

راهپیمایی 22 بهمن نقطه عطف صلابت و اقتدار ملت ایران است

مهاباد - ایرنا - فرماندار تکاب گفت: راهپیمایی حماسی 22 بهمن به نقطه عطف صلابت و اقتدار ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

به گزارش ایرنا، علی مکرمی دوشنبه شب در جشن کارگری تکاب با تبریک آغاز چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: ملت ایران در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن اتحاد و انسجام و اوج علاقه خود به نظام را به نمایش گذاشته و صلابت انقلاب را به جهانیان اعلام کردند.
وی افزود: جشن های چهل سالگی انقلاب بر خلاف توطئه های دشمنان پرشورتر و باشکوه تر از سال های قبل برگزار شد.
مکرمی ادامه داد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال به عنوان نقطه عطف اقتدار و عزت ملی ایرانیان در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد ماند.
فرماندار تکاب با بیان اینکه ملت وفادار ایران در راهپیمایی حماسی و تاریخ ساز 22 بهمن 1397 با حضور کم نظیر خود، نقشی از شکوه ایستادگی بر آرمان های والای امام (ره) و شهدای والامقام را به یادگار گذاشتند، اضافه کرد: مردم در سراسر کشور با فریادهای دشمن شکن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و با در دست داشتن پرچم مقدس کشورعزیزمان بار دیگر صلابت و اقتدار ایران و اسلام را در نمایشی ماندگار و دیدنی به رخ کشیدند.
مکرمی با قدردانی از حضور گسترده اقسار مختلف مردم تکاب در راهپیمایی 22 بهمن گفت: امیدوارم بتوانیم به حضور عظیم مردم در راهپیمایی 22 بهمن با تلاش بیشتر در راستای توسعه و پیشرفت و حل مشکلات و کمبودهای شهرستان پاسخ مناسب و درشان مردم بزرگوار ارایه دهیم.
فرماندار تکاب با بیان اینکه با تلاش کارگران و فعالان عرصه کارگری چرخ های تولید و اشتغال در تکاب رونق پیدا کند، بیان کرد: قدردان زحمات کارگران شاغل در واحدهای صنعتی و معدنی هستیم و هیچگاه از مشکلات آنان غافل نبوده ایم.
وی گفت: در یک سال گذشته همواره تلاش کرده ایم وضعیت محیط های کارگری و اوضاع معیشت کارگران بهبود یابد.
در این مراسم از کارگران نمونه واحدهای صنعتی و معدنی تکاب تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش ایرنا، راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور با شکوه خاصی در تکاب برگزار شد.
تکاب با 81 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و بیش از 2 هزار کارگر در واحدهای صنعتی و معدنی این شهرستان مشغول به کار هستند.
7514/6185/7129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال