همزمان با دهه فجر

عملیات اجرایی مجتمع اداری بخش وزینه سردشت آغاز شد

مهاباد - ایرنا - عملیات احداث مجتمع اداری بخش وزینه سردشت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اعتبار 20 میلیارد ریالی در این شهرستان آغاز شد.

بخشدار وزینه عصر روز یکشنبه در مراسم کلنگ زنی این طرح به خبرنگار ایرنا گفت: این مجتمع اداری با زیربنای 981 مترمربع و در سه طبقه ساخته می شود که مجری آن اداره راه و شهرسازی و بهرە بردار آن نیز بخشداری وزینه است.
میراشکان مهدوی نیا با بیان اینکه هم اکنون نمایندگی ادارات جهاد کشاورزی، بهزیستی، منابع طبیعی، آب و فاضلاب شهری، کمیته امداد، و آموزش و پرورش در این بخش مشغول به خدمات رسانی به شهروندان و اهالی روستاهای همجوار هستند، افزود: پیش بینی شده است اجرای این طرح در مدت 18 ماه به اتمام برسد.
وی اظهار داشت: شهروندان و اهالی روستاهای این بخش برای انجام امور اداری خود مجبور به تحمل دوری راه و صرف هزینه های زیادی می شوند که با بهره برداری از این مجتمع مشکل آنها رفع می شود.
به گزارش ایرنا بخش وزینه با داشتن 101 روستا دارای جمعیت 32 هزار نفر است.
سردشت دارای 2 بخش مرکزی و وزینه است که به علت پایین بودن شاخص های توسعه یکی از محروم ترین نماطق آذربایجان غربی به شمار می رود.
در این ایام 121 طرح در زمینه های مختلف عمرانی و خدماتی در این شهرستان با 153 میلیارد و 80 میلیون ریال هزینه به بهره برداری رسید.
شهرستان مرزی سردشت در جنوب آذربایجان غربی و هم مرز با کشور عراق واقع شده است.
7562/6185/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال