کارگاه تولید مواد محترقه غیرمجاز در بوکان کشف شد

مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی بوکان گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی یک کارگاه تولید مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان کشف و یک نفر نیز در این ارتباط دستگیر شد.

سرهنگ مجید محبعلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از دریافت اطلاعاتی در خصوص تولیدمواد محترقه توسط یکی از شهروندان، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و ماموران پس از شناسایی متهم به صورت نامحسوس، او را تعقیب کرده و موفق به شناسایی محل کارگاه ساخت این مواد منفجره در یکی از مناطق شهر بوکان شدند.
وی ادامه داد: این فرد تمامی مراحل ساخت و تولید انواع مواد محترقه را از چاپ کاغذ، بسته بندی و توزیع به تنهایی انجام می داد و با مارک ساخت چین به بازار عرضه می کرد.
وی با بیان اینکه این فرد قسمتی از مواد تولیدی خود را به فروش رسانده بود، اظهار داشت: 45 هزار عدد از این مواد محترقه که تولید و آماده توزیع در بازار بود، در این کارگاه توسط ماموران انتظامی کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی بوکان ارزش ریالی مواد محترقه کشف شده را 185 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.
به گزارش ایرنا، این نخستین مورد از کارگاه تولید مواد محترقه آتش زا در بوکان است که تاکنون کشف و شناسایی شده است.
سال گذشته در این شهرستان بیش از 80 هزار عدد انواع مواد محترقه کشف و ضبط شد.
7510/6185/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال