برای نخستین بار

بانوی اشنویه ای رییس هیات کوهنوردی این شهرستان شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه گفت: برای اولین بار در آذربایجان غربی، بانوی اشنویه ای رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی این شهرستان شد.

رحیم تیموری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 'مریم قاسمی' کوهنورد شایسته این شهرستان پس از برگزاری انتخابات این هیات به عنوان رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی برگزیده و به اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی معرفی شد.
وی ادامه داد: این بانوی اشنویه ای، 6 سال است که در رشته کوهنوردی فعالیت می کند و بیش از سه سال نیز به عنوان نایب رییس این هیات فعالیت داشته است.
وی اظهار امیدواری کرد که با حضور این بانو در راس هیات کوهنوردی این شهرستان زمینه لازم برای حضور بانوان نیز در رشته های دیگر ورزشی فراهم شود.
رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه با بیان اینکه هیات کوهنوردی این شهرستان هم اکنون دارای 170 عضو است، افزود: کوهنوردی از جمله رشته های پرطرفدار در این شهرستان محسوب می شود و در چند سال اخیر میزبان چندین همایش منطقه ای کوهنوردی جهت صعود به ارتفاعات منطقه بوده است.
به گزارش ایرنا، این بانوی اشنویه ای متولد سال 1353 بوده و هم اکنون نیز در شغل معلمی فعالیت دارد.
اشنویه در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است و بیش از 74 هزار نفر جمعیت دارد؛ هم اکنون چهار هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب 31 هیات ورزشی در این شهرستان فعالیت دارند.
9870/6185/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال