لیگ فوتسال دسته 2 کشور

تیم فوتسال اروم آلیاژ ارومیه مقابل ساکاپخش سقز پیروز شد

ارومیه- ایرنا- تیم فوتسال اروم آلیاژ ارومیه در هفته دوم رقابت های لیگ دسته 2 باشگاه های کشور با چهار گل، میهمان خود ساکاپخش سقز را بدرقه کرد.

به گزارش ایرنا این دیدار عصر روز جمعه در سالن اختصاصی تیم اروم آلیاژ برگزار شد و گل های این دیدار را محسن بنی هاشمی /2 گل/، سعید امیری و شهاب جعفرپوری هر کدام یک گل به ثمر رساندند.
اروم آلیاژ هفته گذشته نیز در دیدار با تیم هیات فوتبال شوط نخستین پیروزی خود را کسب کرد و جمعه آینده در هفته سوم این رقابت ها در زمین حریف به مصاف تیم امید آذربایجان بناب می رود.
این تیم تا پایان هفته دوم این رقابت ها با 2 پیروزی و کسب 6 امتیاز تنها به علت تفاضل کمتر نسبت به تیم الغدیر اردبیل در رده دوم جدول گروه 2 قرار دارد.
مرتضی نجف نژاد هدایت تیم اروم آلیاژ ارومیه را بر عهده دارد و حسین همتی این تیم را سرپرستی می کند.
در دیگر دیدار این مسابقات تیم هیات فوتبال شوط دیگر نماینده آذربایجان غربی با نتیجه هفت بر سه مقابل الغدیر اردبیل شکست خورد و بدون امتیاز در رده ششم جدول است.
مسابقات فوتسال لیگ دسته 2 باشگاه های کشور با حضور 37 تیم در 6 گروه 6 و هفت تیمی به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود.
اروم آلیاژ و هیات فوتبال شوط در گروه 2 این رقابت ها با تیم های کیان پارس آباد، ساکاپخش سقز، امید آذربایجان بناب، الغدیر اردبیل و هیات فوتبال همدان هم گروه است.
چهار تیم برتر این رقابت ها به لیگ دسته یک کشور صعود می کند.
7156/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال