برد صدرجدولی ها در لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی ادامه یافت

مهاباد- ایرنا- هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر آذربایجان غربی با برتری تیم های صدر جدولی کشاورز بوکان و پرسپولیس حاجی خوش مهاباد به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، پنج دیدار عصر روز جمعه در قالب لیگ برتر آذربایجان غربی برگزار شد که تیم های کشاورز بوکان، پرسپولیس حاجی خوش مهاباد و هدف دیلمان سلماس ادامه یافت و 2 دیدار دیگر به تساوی رسید.
تیم فوتبال پرسپولیس حاجی خوش مهاباد که به علت بازسازی ورزشگاه آزادی این شهر، بازی های خود را در نقده برگزار می کند، توانست با نتیجه قاطع 6 بر یک حریف خود را شکست دهد؛ کشاورز بوکان و هدف دیلمان سلماس هم با نتیجه مشابه 2 بر یک مقابل هیات فوتبال شوط و گوگ تپه مهاباد پیروز شدند.
فرهنگسرای ارومیه مقابل تیم آذریورد شاهین دژ بدون گل متوقف شد و شهرداری پیرانشهر نیز برابر میهمان خود تیم نود ارومیه به تساوی یک بر یک رسید.
در پایان هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی تیم کشاورز بوکان با 33 امتیاز از 11 بازی صدرنشین ماند و تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد با 24 امتیاز در جایگاه دوم جدول این رقابت ها قرار گرفت.
به گزارش ایرنا رقابت های لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی با حضور 10 تیم برگزار می شود که 2 تیم برتر سهمیه حضور در لیگ دسته 3 باشگاه های کشور را کسب می کنند.
سال گذشته در جریان مسابقات لیگ برتر قهرمانی آذربایجان غربی تیم کاویان نقده با 40، پرسپولیس حاجی خوش مهاباد با 38 و شهرداری ارومیه با 37 امتیاز رده های اول تا سوم را از آن خود کردند.
9903/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال