امام جمعه تکاب:

اقتدار ایران برگرفته از آموزه های عاشورایی است

مهاباد- ایرنا- امام جمعه تکاب با اشاره به اجرای رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی در منطقه از آموزه های عاشورایی نشات یافته و برگرفته از نهضت حسینی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عیسی برادری روز جمعه در اجتماع بسیجیان شرکت کننده در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) تکاب افزود: ملت ایران با تاسی از نهضت حسینی و قیام عاشورا در چهل سال گذشته پرچمدار استکبار ستیزی در دنیا بوده اند.
وی بیان کرد: ایستادگی ملت ایران در برابر زورگویی های آمریکا و استکبار جهانی موجب عزت و اتحاد و اقتدار کشور شده است.
حجت الاسلام برادری با بیان اینکه هجمه ها و تهدیدات آمریکا علیه ملت ایران در چهل سال گذشته افزایش یافته، ادامه داد: ایران اسلامی، رهبری جهان ضد استکباری پس از پیروزی انقلاب اسلامی در میان ملت های مسلمان و غیر مسلمان را برعهده داشته از این رو مورد دشمنی و هجمه های فزاینده آمریکا قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: ظلم ستیزی ایران حاصل پشتوانه مردمی نظام اسلامی و حرکت در مسیر قیام عاشورای حسینی است.
امام جمعه تکاب با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمنان ملت ایران با تمام توان خود تلاش می کنند نظام جمهوری اسلامی ایران را در چهل سالگی خود با بحران مواجه کنند و به دنبال جدا کردن مردم از نظام اسلامی هستند.
حجت الاسلام برادری بیان کرد: با وحدت، انسجام، همدلی و ایثار می توانیم از مشکلات و بحران های اقتصادی پیش آمده عبور کنیم.
به گزارش ایرنا، رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) از روز گذشته به صورت همزمان در 17 شهرستان آذربایجان غربی برگزار می شود و در شهرستان تکاب نیز با شرکت 500 نفر از بسیحیان در حال اجراست.
شهرستان تکاب با 80 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.
7514/6185/ 2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال