شهردار ارومیه:

خبرنگاران رکن اصلی اعتماد افزایی بین مردم و مسوولان هستند

ارومیه- ایرنا- شهردار ارومیه گفت: خبرنگاران رکن اصلی اعتماد افزایی بین مردم و مسوولان هستند و در شرایط کنونی می توانند این نقش حیاتی خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کنند.

محمد حضرت پور روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران افزود: در صورتی که فضای بی اعتمادی بین مردم و مسوولان به ویژه در حوزه شهری ایجاد شود، در مدیریت شهر با مشکل مواجه می شویم.
وی اضافه کرد: در همه سیستم ها خطا و تخلف وجود دارد ولی نباید اجازه دهیم از این امر سوء استفاده شده و در راستای ضربه زدن به کشور مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال ناامنی در کشور هستند، بیان کرد: در این راستا همه گروهک ها برای عملیات تروریستی در ایران اسلامی اجیر شده اند و در کنار آنان نیز بسیاری از معاندان برای بر هم زدن آرامش مردم تلاش می کنند ولی همه ما باید با اتحاد در مقابل این توطئه ها بایستیم.
شهردار ارومیه ادامه داد: این سیاست دشمنان با اتحاد مردم و ارکان نظام با شکست مواجه می شود و رسانه ها نیز در این خصوص نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.
حضرت پور بر همکاری ادارات زیرمجموعه شهرداری ارومیه با خبرنگاران تاکید کرد و گفت: با توجه به نامگذاری سال 2020 به نام شهر ارومیه توسط شورای اسلامی شهر، همه ما باید برای رسیدن به اهداف این طرح و حضور روز افزون گردشگر در شهر تلاش کنیم.
وی افزود: توسعه گردشگری از جمله مهمترین راهکارهای درآمدزایی برای شهر است و می توان با شناساندن طرح ارومیه 2020، در راستای ورود درآمد بیشتر از سوی گردشگران به این شهر کوشید.
رسول اصغرزاده رییس شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این آیین با اشاره به لزوم تبعیت خبرنگاران از آموزه های اسلامی بیان کرد: تبعیت از این آموزه های مترقی می تواند زمینه تعالی اخلاقی اصحاب رسانه را فراهم کرده و زمینه را به سمت اعتلا به پیش ببرد.
به گزارش ایرنا، در این آیین از خبرنگاران حوزه مدیریت شهری قدردانی شد.
17 مرداد به مناسبت شهادت شهید صارمی /خبرنگار ایرنا در مزار شریف افغانستان/ به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.
8137/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال