ارومیه نایب قهرمان مسابقات والیبال ساحلی نوجوانان کشور شد

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال ساحلی ارومیه با قبول شکست مقابل هرمزگان در دیدار فینال بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات نوجوانان کشور ایستاد.

مسوول روابط عمومی هیات والیبال آذربایجان غربی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این مسابقات با حضور 33 تیم در قالب هشت گروه چهار و پنج تیمی از روز سه شنبه /15 مرداد ماه/ در زمین های ساحلی شماره یک و شماره 2 فدراسیون والیبال آغاز شده بود.
رامین امیدباراندوزی بیان کرد: تیم والیبال ساحلی نوجوانان ارومیه در دیدارهای مقدماتی با پیروزی مقابل اصفهان، بوشهر و سمنان به مرحله یک هشتم نهایی رسید و در این مرحله نیز با عبور از سد اصفهان و گلستان 2 راهی مرحله نیمه نهایی شد و سپس با برتری مقابل گلستان 6 به فینال راه یافت.
باراندوزی گفت: در بازی رده بندی این رقابت ها تیم های مازندران 2 و گلستان 6 به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده مازندران با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست یافت و به عنوان سومی این رقابت ها رسید.
به گزارش ایرنا خرداد ماه امسال برای نخستین بار مسابقات والیبال ساحلی زیر نور مصنوعی با حضور 12 تیم از استان های مختلف کشور در زمین های والیبال ساحلی مجموعه ورزشی 6 هزار نفری ارومیه برگزار شد.
حضور محمدرضا حضرت پور و سالار غنی دل 2 ساحلی باز ملی پوش ارومیه ای در نخستین دوره رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی جوانان زیر 18 سال 2016 آسیا و انتخابی جهان در شهر وینتاین لائوس و چندین دوره قهرمانی ایران از افتخارات ورزشکاران این شهر در سطوح ملی و بین المللی است.
7156/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال