مدیرعامل:

تصمیم مدیریت شهری فصل الخطاب باشگاه شهرداری ارومیه است

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: تصمیم شورای شهر و شهرداری در خصوص انحلال یا فعالیت این باشگاه فصل الخطاب است زیرا سیاست های خرد و کلان ما بر اساس تصمیم ها و مصوبات اعضای این شورا برنامه ریزی می شود.

پیمان رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر طرحی که تصویب شود، باشگاه نیز آن را خواهد پذیرفت.
وی بیان کرد: اعضای شورای شهر برای گرفتن تصمیم انحلال باشگاه شهرداری ارومیه دلایل و قوانین قانع کننده ای دارند ولی در این موقعیت حساس انتظار داریم مسوولان استان نیز برای حل این مشکل ورود پیدا کنند.
وی افزود: حمایت استاندار آذربایجان غربی و همکاری اداره کل ورزش و جوانان می تواند شهرداری ارومیه را از این بحران رها کند زیرا در این موقعیت نامناسب اقتصادی همکاری و وفاق تنها راه رهایی از چنین مصائب و مشکلات است.
رضایی گفت: شهرداری ارومیه از سال 1390 تیم داری در حوزه لیگ برتر والیبال را آغاز کرده است و این امر فقط در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و احترام به هواداران و علاقه مندان این رشته بوده است و حیف است که به این راحتی کنار گذاشته شود.
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: صاحبان اصلی باشگاه مردم و هواداران فهیم و والیبال دوست این شهر هستند.
وی اضافه کرد: امیدواریم تصمیمات و مصوبات خوبی در جلسه شورای شهر ارومیه اتخاذ شود و شاهد خبرهای خوبی طی چند روز آینده باشیم.
وی گفت: شهر ارومیه همواره با والیبال در کشور شناخته شده است و به عنوان مهد والیبال ایران پیشینه درخشانی در ایران دارد و وجود تیمی از این شهر والیبال خیز در لیگ برتر ایران همواره شور و نشاط اجتماعی را در پی داشته است.
به گزارش ایرنا پنج تن از اعضای شورای شهر ارومیه با امضای نامه ای خطاب به رییس شورای شهر به دلیل مشکلات اقتصادی که گریبانگیر مدیریت شهری است خواستار تعطیلی فعالیت های باشگاه شهرداری و انحلال این باشگاه شدند.
بر اساس این گزارش در جلسه 2 روز گذشته شورای اسلامی شهر ارومیه محتوای نامه ای که در آن به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه و توجه به ورزش همگانی به عنوان وظیفه ذاتی شهرداری اشاره شده، قرائت شد و پنج تن از اعضای جلسه زیر آن را امضا و 2 نفر(مرتضی پیری و محمد خلیل‌پور) با آن به مخالفت برخاستند.
تاکنون 2 عضو شورای شهر ارومیه هنوز نظر نهایی خود را راجع به این نامه ابراز نکرده اند و امضای نامه را به زمان دیگری موکول کرده اند.
در صورت امضای یک عضو دیگر، این طرح در صحن علنی شورای شهر به رای گذاشته شده و در صورت تصویب شهرداری امسال در لیگ حرفه ‌ای تیم داری نخواهد کرد.
پروسه این پیشنهاد تا روز شنبه آینده طی و نتیجه نهایی آن اعلام می شود.
این پیشنهاد انحلال باشگاه شهرداری ارومیه در حالی مطرح شده است که امسال 2 تیم از شهر ارومیه در لیگ برتر والیبال کشور حضور خواهند داشت.
طی چند هفته گذشته بهروز عطایی و جاوید محسنی نیا به عنوان مربیان تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال انتخاب شده است و قرار داد بسیاری از بازیکنان حاضر در این تیم ها نیز بسته شده است.
باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه از سال 1390 فعالیت خود را با تیم داری در رشته های والیبال لیگ برتر، تکواندو، اسکیت، تیراندازی، فوتبال بانوان لیگ برتر و هندبال لیگ یک آغاز کرده است.
7156/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال