لیگ فوتبال آذربایجان غربی با برتری ارومیه ومهاباد ادامه یافت

ارومیه- ایرنا- مسوول کمیته اجرایی و مسابقات هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت: پس از برگزاری سه دیدار از رقابت های هفته دوم لیگ برتر استان، تیم های 90 ارومیه، شهرداری گوگ تپه مهاباد و فرهنگ سرای جوان ارومیه در مقابل حریفان به برتری رسیدند.

ابراهیم بهجت روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این دیدارها تیم 90 ارومیه با تک گل 'نجم الدین بهمن یار' شهرداری پیرانشهر را شکست داد و تیم شهرداری گوگ تپه مهاباد در دیداری خانگی و پرگل با نتیجه 6 بر 3 از سد هدف دیلمان سلماس گذشت.
وی بیان کرد: در سومین دیدار این هفته نیز تیم فرهنگ سرای جوان ارومیه در زمین حریف با کسب نتیجه چهار بر 2 در مقابل آذریورد شاهین دژ به یک پیروزی شیرین خارج از خانه رسید.
وی اضافه کرد: دیدار تیم های کشاورز بوکان با هیات فوتبال شوط و نشاط اشنویه با پرسپولیس حاجی خوش مهاباد نیز فردا /یکشنبه 24 تیر ماه جاری/ برگزار می شود.
به گزارش ایرنا رقابت های لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی با حضور 10 تیم و انجام پنج دیدار از 15 تیر ماه جاری در شهرهای مختلف استان آغاز شده است.
در هفته نخست این مسابقات شهرهای ارومیه، سلماس، شاهین دژ، مهاباد و پیرانشهر میزبان رقابت ها بودند که تیم های کشاورز بوکان، پرسپولیس حاجی خوش مهاباد، هیات فوتبال شوط و 90 ارومیه پیروز از میدان خارج شدند.
به گزارش ایرنا، 2 تیم برتر سهمیه حضور در لیگ دسته 3 باشگاه های کشور را کسب می کنند.
سال گذشته در جریان مسابقات لیگ برتر قهرمانی آذربایجان غربی تیم کاویان نقده با 40، پرسپولیس حاجی خوش مهاباد با 38 و شهرداری ارومیه با 37 امتیاز رده های اول تا سوم را از آن خود کردند.
تیم های تالار متین خوی و شهرداری محمدیار نیز با قرار گرفتن در رده های نهم و دهم راهی لیگ دسته یک استان شدند.
7156/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال