‏جسد یک سرباز از زرینه رود میاندوآب بیرون کشیده شد

مهاباد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه از ابتدای امسال 9 نفر در زرینه رود غرق شده اند، گفت: پس از سه روز جست و جو جسد سرباز غرق شده در این رودخانه از آب بیرون کشیده شد.

یادگار لندنیان شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این سرباز اهل تبریز بوده و 26 سال سن دارد و روز جمعه گذشته با دوست اهل میاندوآب خود برای تفریح و شنا وارد آب رودخانه و دچار حادثه شده بود.
وی با اشاره به اینکه این حادثه در روستای 'پارالار' از توابع بخش کشاورز شاهین دژ روی داده بود، اضافه کرد: پس از حضور کارکنان آتش نشانی و هلال احمر با همکاریث غواصان محلی نسبت به نجات غریق اقدام شد.
وی بیان کرد: پس از سه روز تلاش و بدون اینکه وقفه ای در جست و جو روی دهد، این فرد امروز از آب بیرون کشیده شد.
لندنیان با تاکید بر اینکه شهروندان خطر شنا در رودخانه ها، سدها و کانال های آب را جدی بگیرند، گفت: متاسفانه با وجود هشدارهای ارائه شده بسیاری از مردم به ویژه نوجوانان و جوانان علاقه‎مند، به تفریح و شنا در رودخانه ها و سدها روی می اورند که موجب حوادث غیر قابل جبرانی می شود.
‏وی از خانواده ها درخواست کرد با توجه به وقوع حوادث متعدد غرق شدگی در فصل تابستان بیشتر مواظب فرزندان خود باشند و آنان را از شنا کردن در رودخانه ها با عمق زیاد آب، سدها و کانال های آب منع کنند.
شهرستان میاندوآب با بیش از 277 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.
9871/3093‎/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال