مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان غربی:

زنان قربانیان آسیب های اجتماعی هستند

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی اعتیاد را یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی حال حاضر زنان عنوان کرد و گفت: این قشر قربانیان آسیب های اجتماعی هستند.

به گزارش ایرنا شهلا تاجفر روز چهارشنبه در جلسه کمیته پیشگیری از اعتیاد در حوزه زنان و خانواده، افزود: برای جلوگیری از گسترش اعتیاد در میان زنان باید اقدامات اساسی صورت بگیرد.
وی با تاکید بر اینکه دستگاه های ذیربط باید جهت پیشگیری از شیوع اعتیاد در میان زنان باید وارد عمل شوند، گفت: امروزه جوانان ما و به خصوص دختران دانشجو و دانش آموز به طرف اعتیاد کشیده می شوند و مقابله با این پدیده اجتماعی ضروری است.
تاجفر افزود: مواد مخدر 'گل' که به راحتی در گلدان ها کاشته می شود، در بین جوانان شیوع یافته و این موضوع بسیار نگران کننده است.
وی اضافه کرد: جرائمی چون قتل، تجاوز و غیره همه ریشه در اعتیاد دارد و باید راهکارهای عملی برای پیشگیری از این پدیده اتخاذ شود.
وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی، بهداشتی و گرایش به مواد مخدر و آسیب های اجتماعی از تهدیدهای جدی برای خانواده های آذربایجان غربی بوده و این مشکلات بسیاری از هنجارهای جامعه را به خطر انداخته است.
به گزارش ایرنا در این جلسه تعدادی از زنان شاغل در دستگاه های اجرایی از نبود اعتبار در این زمینه گلایه کردند و به عملکردهای دستگاه خود در این زمینه پرداختند.
6009/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال