هیچ قدرتی توان مقابله با مسلمانان متحد را ندارد

مهاباد- ایرنا- امام جمعه مهاباد با اشاره به اهمیت وحدت امت اسلامی در شرایط کنونی جهان، گفت: هیچ قدرتی توان مقابله با مسلمانان متحد را ندارد.

به گزارش ایرنا، ماموستا ملا قادر سهرابی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان افزود: مسلمانان باید آثار وحدت و تبعات دوگانگی را درک کنند زیرا دشمن به فکر تفرقه بین جهان اسلام است.
وی با اشاره به تلاش آمریکا برای حمله به سوریه، اظهار کرد: در صورت حمایت و پیشیبانی ملت های مسلمان از همدیگر نه آمریکا و نه اسرائیل توان ضربه به سوریه را ندارند.
ماموستا سهرابی با بیان اینکه استکبار جهانی با نام دفاع از ملت سوریه به این کشور حمله کرد، گفت: همه جهان شاهد هستند که مردم این کشور به دست حامیان آمریکا قتل عام می شوند.
وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن روز ارتش، عنوان کرد: ارتش رکن اساسی اقتدار هر جامعه ای است و کشورهایی که قدرت دفاعی و ارتش قوی نداشته باشند همواره مورد تجاوز دشمنان قرار می گیرند.
ماموستا ملا قادر سهرابی ادامه داد: منافقین کور دل با ترور فرماندهان و بزرگان ارتش به فکر تضعیف قدرت نظامی ما بودند تا به اهداف شوم خود برسند.
وی با اشاره به سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی، افزود: ملت ما با داشتن چنین فرماندهانی توانسته در مقابل توطئه های دشمن مقابله و امنیت و اقتدار خود را حفظ کند.
وی همچنین با اشاره به موفقیت های اخیر ارتش سوریه در پاکسازی مناطق تروریستی، گفت: به لطف خداوند تروریست های منطقه هر روز ضعیف تر می شود.
امام جمعه مهاباد همچنین با تبریک مبعث پیامبر اسلام، افزود: ​مبعث یکی از محورهای اشتراک شیعه و سنی است و باید توجه به آن افزایش یابد.
شهرستان مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
3093/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال