ورزشکار مهابادی به اردوی تیم ملی ترامپولین دعوت شد

مهاباد- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: 'متین حاجی' ژیمناستیک کار مهابادی به اردوی تیم ملی ترامپولین در رده بزرگسالان دعوت شد.

قرنی مصطفی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شورای فنی فدراسیون ژیمناستیک کشور شهر الوند را برای میزبانی این اردو انتخاب کرده است.
وی اظهار کرد: اردوی تیم ملی ترامپولین از 22 فروردین تا پنجم اردیبهشت سال جاری در سالن ژیمناستیک شهید گرامی قزوین و سالن ورزشی امام علی شهر الوند برگزار می شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد با اشاره به اینکه ملی پوشان ژیمناستیک کشور خود را برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی آماده می کنند، گفت: 17 ملی پوش در اردوی آمادگی تیم ملی ژیمناستیک و 14 ورزشکار در اردوی آمادگی ترامپولین کشور در قزوین حضور می یابند.
به گفته وی متین حاجی متولد 1377 شمسی و سابقه 2 بار قهرمانی در مسابقات کشوری را دارد و عضو ثابت تیم ملی ترامپولین کشور است.
به گزارش ایرنا، ترامپولین یکی از رشته های ورزش ژیمناستیک است که بر روی تشک فنری برگزار می شود و ورزشکاران با انجام پرش و حرکات نمایشی (پشتک و وارو) امتیاز کسب می کنند.
مسابقات این رشته به صورت یک نفری و 2 نفری انجام می شود و برای نخستین بار در سال 2000 میلادی به عنوان یکی از بخش های ورزش ژیمناستیک به بازی های المپیک سیدنی استرالیا راه یافت.
شهرستان 237 هزار نفری مهاباد دارای 9 هزار ورزشکار در قالب 43 هیات، 70 باشگاه خصوصی و 20 باشگاه دولتی است.
3093/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال