امام جمعه خوی:

مردم و مسئولان با تعصب به دنبال حمایت از کالای ایرانی باشند

ارومیه- ایرنا- امام جمعه خوی با اشاره به نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: مدیریت واردات و مبارزه جدی با قاچاق کالا توسط مسئولان و خرید کالای ایرانی از سوی مردم مهمترین راهکارهای تحقق این شعار است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضی شکوری در خطبه های نمازجمعه این هفته خوی با اشاره به پیام نوروزی و سخنرانی روز اول فروردین مقام معظم رهبری افزود: معظم له فرمایشات راهبردی را در راستای تحقق شعار سال داشتند که برنامه ریزی برای افزایش تولید، ارتقای کیفیت کالاها، انطباق با نیازها و سلایق مردم، ارزان تمام کردن کالاها، رقابت پذیر کردن با اجناس خارجی و بازاریابی جهت انجام صادرات از جمله این راهبردها به شمار می رود.
وی با اشاره به وجود مشکلات جوانان در کشور اضافه کرد: در کشور ما مشکل غیر قابل حل توسط مسئولان و مردم وجود ندارد و باید با استفاده از ظرفیت های داخلی این مشکلات را مرتفع کنیم.
وی با اشاره به اینکه سوم فروردین سالروز تاسیس حوزه علمیه قم است، بیان کرد: در حال حاضر 200 هزار طلبه در 480 حوزه علمیه کشور در حال تحصیل هستند که 17 هزار طلبه خارجی را باید به این تعداد اضافه کرد.
به گزارش ایرنا،‌ شهرستان 385 هزارنفری خوی در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده و دومین شهر پرجمعیت این استان است.
7133/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال