18.5 تن میوه شب عید در اشنویه توزیع شد

مهاباد- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اشنویه با اشاره به اینکه 21 ایستگاه برای توزیع میوه شب عید در این شهرستان برپا شده است، گفت: از 21 اسفند تا زمان حاضر 18.5 تن میوه شب عید در این ایستگاه ها توزیع شده است.

ابوبکر یوسفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه توزیع میوه تا پایان فروردین 1397 ادامه می یابد، اظهار کرد: تاکنون 40 تن برنج با قیمت مصوب نیز برای تنظیم بازار توزیع شده است.
وی همچنین گفت: گروه های بازرسی در طول ایام تعطیلات بر قیمت کالا و خدمات نظارت می کنند و شهروندان درصورت برخورد با هرگونه تخلف و گران فروشی می توانند با شماره 124 تماس بگیرند.
رئیس اداره تعاون روستایی اشنویه نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: 130 تن میوه شب عید شامل 80 تن پرتقال و 50 تن سیب جهت توزیع در اشنویه تامین شده است.
اسماعیل سید محمودیان با اشاره به اینکه این میزان میوه به ارزش سه میلیارد ریال در سردخانه اداره تعاون روستایی نگهداری می شود، اظهار کرد: میوه شب عید به تدریج توزیع می شود تا کمبودی در ایام نوروز به وجود نیاید.
به گزارش ایرنا، همه ساله با نزدیک شدن به ایام عید، طرح های تنظیم بازار در روزهای پایانی سال اجرا می شود.
شهرستان اشنویه دارای 34 هزار هکتار اراضی زراعی و باغی است که حدود 23 هزار هکتار آن زیرکشت محصولات زراعی و 11 هزار هکتار به کشت باغ ها اختصاص یافته است و بیشترین سطح باغی در اشنویه به سیب و گیلاس اختصاص دارد.
اشنویه با بیش از 74 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
9870/3093/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال