مسابقه فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی و راه یاب ملل سنندج مساوی شد

ارومیه- ایرنا- دیدار تیم های فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی و راه یاب ملل سنندج در هفته بیست و دوم و پایانی از مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با نتیجه تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، دهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان امروز دوشنبه / 21 اسفند / با بازی تیم های همیاری آذربایجان غربی و راه یاب ملل سنندج در ورزشگاه خانه جوان ارومیه پیگیری شد و در نهایت بعد از تلاش های بازیکنان 2 تیم، بازی با تساوی صفر بر صفر خاتمه یافت.
بازیکنان همیاری در نیمه نخست بازی با حمله های پی در پی تلاش کردند تا بازی را به نفع خود به پایان برسانند و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید تا هوادران بازی را در نیمه دوم پیگیری کنند.
در نیمه دوم بازی باز هم بازیکنان هر 2 تیم یک بازی هجومی را به نمایش گذاشتند و آنچه در این بازی کارساز شد دفاع های آهنی و جدال دروازه بانان 2 طرف بود که هیچکدام اجازه باز شدن دروازه خود را به تیم حریف ندادند و در نهایت این دیدار بدون گل به تساوی رسید.
به گزارش ایرنا بر اساس آخرین رده بندی سازمان لیگ برتر، تیم همیاری آذربایجان غربی با 25 امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفت.
8135/7129/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال