پیگیری های استاندار آذربایجان غربی برای آزادی اسماعیل کشاورز به نتیجه رسید

ارومیه- ایرنا- همسر اسماعیل کشاورز گفت: پیگیری های استاندار آذربایجان غربی برای آزادی همسرم که چندی پیش در شمال عراق دستگیر شده بود، به نتیجه رسید و وی تا ساعتی دیگر از مرز تمرچین (پیرانشهر) وارد کشور می شود.

نازنین زنگباری شامگاه پنجشنبه در گفت و گو تلفنی با خبرنگار ایرنا با قدردانی از تمامی مسئولانی که آزادی همسرش را پیگیری کردند، افزود: اسماعیل حدود 40 روز قبل به صورت قانونی وارد این کشور شده اما به دلایل نامعلومی دستگیر شده بود.
وی که برای استقبال از اسماعیل تا پایانه مرزی تمرچین سفر کرده است، افزود: همسرم 25 سال سابقه فعالیت در رشته های مختلف ورزش های رزمی و به ویژه رشته کیوکوشین دارد و برای برگزاری دوره آموزشی به عراق سفر کرده بود.
به گزارش ایرنا محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی چند روز پیش در دیدار با استاندار اربیل(در ارومیه)، آزادی اسماعیل کشاورز را مورد تاکید قرار داده بود.
اسماعیل کشاورز که مربی کیوکوشین کاراته است، به دلیل نزدیکی محل سکونتش(ارومیه) با مرز کردستان عراق، پیش از این نیز برای آموزش و برگزاری کمپ های تمرینی راهی اربیل شده بود.
قهرمانی چندین دوره مسابقات بین المللی و جام وحدت و دوستی در ایران؛ قهرمانی اروپا در گرجستان، قهرمانی جام ریاست جمهوری جمهوری آذربایجان و کسب مدال طلای مسابقات جهانی آنتالیای ترکیه تنها بخش از موفقیت های این ورزشکار ارومیه ای است.
7125/3072

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال