اجرای 20 طرح عمرانی فرهنگی شهری با 83 میلیارد ریال هزینه در اشنویه

مهاباد- ایرنا- شهردار اشنویه با بیان اینکه بودجه سال جاری این شهر، 112 میلیارد ریال بوده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون 20 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهر با صرف 83 میلیارد ریال اجرا شده است.

سیدکمال طاهری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: امسال نزدیک به 100 درصد بودجه شهرداری اشنویه تحقق یافته است.
وی افزود: آسفالت، لکه گیری، جدول گذاری، ساخت دیوار ساحلی و ساخت گلخانه از جمله طرح های اجرا شده در این شهر است.
وی بیان کرد: بودجه پیشنهادی شهرداری اشنویه برای سال آینده 155 میلیارد ریال در نظر گرفته شده که توسط شورای اسلامی شهر به تصویب رسیده است.
وی در خصوص برنامه های شهرداری اشنویه برای ایام نوروز گفت: در این ایام سه نقطه برای اسکان مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده و تهیه کتابچه راهنمای گردشگری شهر، زیباسازی ورودی شهر، برپایی ره ش مال(چادر سنتی برای اجرای برنامه بومی و محلی) در ورودی و ایجاد نمایشگاه از دیگر برنامه های شهرداری اشنویه در ایام نوروز به شمار می رود.
رئیس شورای اسلامی شهر اشنویه نیز در جمع خبرنگاران در رابطه با طرح های سرمایه گذاری شهر اشنویه گفت: ساخت سی ان جی دوم شهر اشنویه با مشارکت بخش خصوصی در آستانه بهره برداری قرار دارد و تا اوایل سال آینده افتتاح می شود.
بهروز عزیزخانی گفت: پایان کار میدان چمن مصنوعی، ساخت کارخانه دانه بندی شن و ماسه، ساخت میدان میوه و تره بار، نصب تندیس مشاهیر از مهمترین طرح های در حال اجرا در این شهر به شمار می رود.
اشنویه در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و بیش از 74 هزار نفر جمعیت دارد.
9870/2093
خبر: سارا معروفی ** تنظیم: پیمان پاکزاد ** انتشار: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال