استاندار: طنین حضور مردم آذربایجان غربی در راهپیمایی 22 بهمن در گوش تاریخ ماندگار است

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن و جشن های پیروزی انقلاب اسلامی امسال، طنین این حضور را در گوش تاریخ ایران اسلامی ماندگار توصیف کرد.

به گزارش ایرنا در پیامی که روز دوشنبه از سوی محمدمهدی شهریاری صادر شده، آمده است: مردم غیرتمند، انقلابی و همیشه در صحنه آذربایجان غربی بار دیگر با حضور پرشکوه، پرشور و بی نظیر خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ایستادگی و پایداری خود را در صیانت از آرمان های والای انقلاب اسلامی اثبات و همچون گذشته دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کردند.
استاندار آذربایجان غربی به عنوان نماینده عالی دولت در استان از این خروش تماشایی و حضور غرورآفرین مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی کرده و از خداوند منان، توفیق روزافزون این ملت بزرگوار و رشد و توسعه همه جانبه استان قهرمان پرور آذربایجان غربی را خواستار شده است.
به گزارش ایرنا مردم ولایتمدار آذربایجان غربی دسته دسته از کرد و ترک تا آشوری و ارمنی از ساعت 10 صبح امروز (یکشنبه) در 60 نقطه از این استان پهناور به خیابان ها آمدند و با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.
8137/3072
** خبر: سیده فاطمه سجادی ** انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال