نماینده ولی فقیه:

حضور بی سابقه مردم آذربایجان غربی در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی است

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در پیامی از حضور تماشایی ملت انقلابی و شهید پرور استان در راهپیمایی 22 بهمن امسال قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در پیامی که روز دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده است: حضور بی سابقه مردم آذربایجان غربی همچون سایر استان های ایران با آمیختگی قومی و مذهبی، در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی است.
وی ادامه داده است: اینجانب ضمن قدردانی از شما ملت قهرمان، مسئولان را به خدمتگزاری بیشتر دعوت کرده و عرض می کنم که به فرموده رهبر معظم انقلاب باید بکوشیم از مردم عقب نمانیم و با روحیه انقلابی و جهادی نقصان ها را برطرف کنیم.
امام جمعه ارومیه اظهار کرده است: مردم آذربایجان غربی در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دادند که باید ایستاد و پای درخت تناور انقلاب جان نثاری کرد تا تاریخ به قضاوت بنشیند و نظاره گر مردان و زنان دلیری باشد که عهد خود را نشکسته اند.
حجت الاسلام والمسلمین قریشی افزوده است: قدم هایی، با وجود فشارهای اقتصادی و نارسایی های موجود در رکاب ولی امر مسلمین جهان پای در عرصه گذاشتند تا انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد.
در ادامه این پیام آمده است: آفرین بر ملت راست قامتی که با حضور باشکوه خود اتفاق دیگری بر دفتر تاریخ انقلاب رقم زدند که برکات آن بر سر ملت غیور ایران نازل خواهد شد.
امام جمعه ارومیه اظهار کرده است: بیست و دوم بهمنی تماشایی، با ندای رهبر فرزانه انقلاب و نقش آفرینی شما نیک اندیشان ترسیم شد تا آذین بخش دلهای انقلابی امت اسلامی باشد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرده است: دوباره غنچه های بصیرت و ایستادگی با گشایش خود زیبایی دل انگیز و وصف ناپذیری بر جامعه بخشید تا دوستان امیدوار و دشمنان مایوس تر شوند.
به گزارش ایرنا، راهپیمایی 22 بهمن امسال با شرکت گسترده اقشار مختلف مردم روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی برگزار شد.
8135/2093
خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال