نماینده مجلس: انقلاب اسلامی با طرح گفتمان مردم سالاری دینی و رهبری امام راحل پیروز شد

مهاباد- ایرنا- نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در میان اجتماع راهپیمایی مردم بوکان گفت: انقلاب اسلامی با طرح گفتمان مردم سالاری، دین مداری و آزادی با ایثار ملت ایران و رهبری امام راحل به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد قسیم عثمانی روز یکشنبه در مراسم راهپیمایی 22بهمن با اشاره به دشمنی های بی پایان استکبار نسبت به ایران افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به علت روح استکبار ستیزی نظام اسلامی، نظام سلطه در راس آن امریکا به ایران حمله کرد .
وی ادامه داد: استکبار با ترور و بمب گذاری های مختلف، تحریم اقتصادی و بلوکه کردن دارایی های ایران و تحریم بانکی و دارویی تنها دشمنی خود را علیه ملت ایران ادامه داد.
عثمانی افزود: در سال های اخیر استکبار جهانی در مقابل انقلاب ایستاد و از اشوب گران اعلام حمایت کرد.
نماینده مردم بوکان در مجلس شواری اسلامی اضافه کرد: آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه استقلال آزادی و دین مداری و حمایت از مظلومان است.
عثمانی با اشاره به روح مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: تمام تصمیم های کشوری از صدر بر اساس منافع کشوری بوده و همگی تصمیمات چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم با ارا مردم رقم می خورد ولی در رژیم طاغوت تمام تصمیمات کشور بر اساس منافع دیگر کشورها گرفته می شد.
وی ادامه داد: شرایط اقتصادی و ایجاد فاصله طبقاتی باعث گلایه مندی مردم شده و مسئولین باید گلایه مردم را بشنوند و برای حل مشکلات آنها برنامه ریزی داشته باشند.
عثمانی گفت: باید بپذیریم که مشکلاتی در کشور وجود دارد و عامل مشکلات رفتار هایی است که دشمنان از خارج بر ایران وارد کرده و عده ای ناخواسته از آنان حمایت و جانبداری می کنند.
به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم قطعنامه هفت بندی در محکومیت استکبار قرائت شد.
شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
7510/3093/3072**خبرنگار: محمد ادیب**تنظیم: پیمان پاکزاد**انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال